نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: عدم استفاده از پورت POE میکروتیک به عنوان یک پورت معمولی در شبکه

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

عدم استفاده از پورت POE میکروتیک به عنوان یک پورت معمولی در شبکه

با سلام
    من یک میکروتیکدارم که پورت شماره یک نوشته ETH1/POE من 5 شبکه دارم که با 5 سوئیچ. هر کدام از پورتهای میکروتیک را به شبکه های مختلف وصل کردم . به جز شبکه ای که سوئیچ آن به پورت شماره یک وصل شده بقیه شبکه ها از میکروتیک آی پی میگیرند و شبکه ها بدون هیچ مشکلی کار میکنند ولی شبکه ای که پورت شماره یک میکروتیک به سوئیچ آن وصل است از میکروتیک آی پی نمیگیره . آیا این پورت فقط خاصیت POE دارد و نمیتوان به عنوان یک پورت عادی مانند بقیه پورتها برای شبکه استفاده کرد؟
    باتشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    خیر اینطوری نیست، اتفاقا من تمام شبکه داخلی را روی پورت مربوط به PoE انجام دادم، این قابلیت را میتونید از داخل اینرفیس همان پورت خاموش کنید و مشکل دیگری در این زمینه وجود ندارد و بصورت یک پورت عادی میتواند سرویس دهی کند.

اما بنظر من میرسد که شما در زمان شروع به کانفیگ روتر میکروتیک، تمامی کانفیک ها را حذف نکرده اید، روتر تنظیماتی بصورت پیشفرض روی پورت اول انجام میدهد ، که آن را برای اتصال به مودم درنظر گرفته و مابقی پورت ها را برای کانفیگ در نظر میگیرد.
    اگر شما قبل از شروع به تنظیمات، تنظیمات اولیه روی روتر را با گزینه ریست و حذف تمام کانفیگ ها انجام نداده باشید، این تنظیمات در کار شما تداخل ایجاد میکند.
    زیر منوی System/Reset Configuration
    تیک های No Backup و No Default Configuration را قرار دهید و سپس اقدام به تنظیم این روتر از ابتدا کنید.

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع