نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: در هنگام اجرای attix5 ستون HOST اطلاعاتی ندارد

نام حقيقي: Mohammad

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

در هنگام اجرای attix5 ستون HOST اطلاعاتی ندارد

با عرض سلام
    نرم افزار Attix5 traffic monitor رو برای مانیتور کردن میزان استفاده کاربران هات اسپات میکروتیک، نصب و راه اندازی کردم. اما موقع اجرا فقط اطلاعات ip رو نمایش میده و ستون مربوط به هاست (که احتمالاً نام کاربری تعریف شده تو میکروتیک یا اسم کامپیوتر استفاده کننده ها هستش) حاوی هیچ اطلاعاتی نیست.

دوستان کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟ یا اگر راهکار بهتری برای مانیتور کردن میزان پهنای باند و ترافیک مصرفی کاربران هات اسپات میکروتیک دارین به من بگین ممنون میشم.

برای اطلاعات بیشتر، کاربرای میکروتیک رو با ابزار user manager تعریف کردم و از طریق پنل user manager می تونم ببینم، اما نیاز من یک برنامه صرفاً برای مانیتور کردن هستش که نیاز نباشه یوزر و پسوورد user manager میکروتیک رو در اختیار کسی قرار بدم.

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    یک اکانت با وین باکس بسازید که در اون اجازه خواندن اطلاعات و مانیتور رو بده و اون رو در اختیار مانیتور کننده بذارید تا وضعیت شبکه رو بتونه هر لحظه ببینه

نام حقيقي: Mohammad

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ممنون از پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    یک اکانت با وین باکس بسازید که در اون اجازه خواندن اطلاعات و مانیتور رو بده و اون رو در اختیار مانیتور کننده بذارید تا وضعیت شبکه رو بتونه هر لحظه ببینه
    ممنون از پاسخی که دادین، اما مشکل من عدم برقراری مانیتور کننده با میکروتیک نبود، ارتباط برقرار شده و اطلاعات رو داره از میکروتیک میخونه و خروجی رو نمایش میده، مشکل من اینجاست که این نرم افزار هم host name رو باید نمایش بده هم آدرس آی پی استفاده کننده هارو، که فقط داره آدرس آی پی رو نمایش میده و مشکل من اینه که host name هارو نمایش نمیده.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع