نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: کنترل ترافیک کاربران بایپس

نام حقيقي: مهشید سام

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15

کنترل ترافیک کاربران بایپس

سلام.
    من توی شبکم یوزر منیجر راه اندازی کردم
    چهار تا دستگاه dvr و nvr دارم که برای اینکه به مشکل هاتاسپات نخورن توی ip binding تو مود بایپس گذاشتم. حالا مشکلم اینجاست نشتی حجم دانلود دارمو میخوام حتی اون دستگاه هارو هم ترافیکشون چک کنم.
    .
    .
    چطور میشه دستگاه هایی رو که قدرت لاگین شدن ندارند مثل همین dvr و کارت خوانهای بانکی، ارتباط برقرار کرد و حجم مصریفوش رو کنترل کرد ؟

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    میشه از طریق هات اسپات پروفایل و فعال کردن Login By MAC اجازه ورود دستگاه ها رو با مک آدرسشون بدین .
    همینطور باید یوزر های جداگانه برای اونها بسازید که یوزرنیم و پسوردش مک آدرس دستگاه باشه
    همینطور میشه در یوزرپروفایل هات اسپات گزینه Add Mac Cookie رو فعال کنید که کاربرها تا زمان مشخص شده تایم اوت آن ، برای بارهای بعدی (در صورتی خاموش شدن و یا قطعی) نیاز به لاگین مجدد نداشته باشند. (اگر لاگ اوت انجام بدن برای بار بعد حتما نیاز به لاگین مجدد است)

نام حقيقي: مهشید سام

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    میشه از طریق هات اسپات پروفایل و فعال کردن Login By MAC اجازه ورود دستگاه ها رو با مک آدرسشون بدین .
    همینطور باید یوزر های جداگانه برای اونها بسازید که یوزرنیم و پسوردش مک آدرس دستگاه باشه
    همینطور میشه در یوزرپروفایل هات اسپات گزینه Add Mac Cookie رو فعال کنید که کاربرها تا زمان مشخص شده تایم اوت آن ، برای بارهای بعدی (در صورتی خاموش شدن و یا قطعی) نیاز به لاگین مجدد نداشته باشند. (اگر لاگ اوت انجام بدن برای بار بعد حتما نیاز به لاگین مجدد است)
    من این راه کار را در سایت های دیگه هم پیدا کردم و فرمایش شما صحیح است
    اما موقع استفاده از login by mac دیوایس های منظور نمیتوانند لاگین شوند
    انگار نیاز به ریستارت روتر یا خود دیوایس باشه، اما بازم لاگین انجا نشد..!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع