نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: نداشتن پینگ سرور شبکه ی داخلی از vps خارج از شبکه

نام حقيقي: hoda hsh

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

نداشتن پینگ سرور شبکه ی داخلی از vps خارج از شبکه

سلام
    من یه سرور تو شبکه ی داخلی دارم که یه فایروال UTM و یه میکروتیک هم سر راهشه تا به اینترنت برسه یه vps هم خارج از شبکه ی داخلی از یه شرکتی گرفتم . می خوام اون vps یه فایل share با این سرور داخلیم داشته باشه که سینک باشن .
    مشکل اینجاست که من پینگ vps رو از داخل سرورم دارم و م یتونم بهش ریموت بزنم ولی به vps که ریموت می شم از اونجا پینگ سرور داخلیم رو ندارم فقط پینگ ip public شبکه ام رو دارم . روی میکروتیک هم dst-nat زدم و پورت هم براش ست کردم ولی مشکلم برطرف نمی شه می تونید راهنمایی کنید ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    سلام
    شما باید همون IP Public یا Valid IP شبکه رو ping کنید؛ تست ارتباط شما تو لایه نت ورک درسته دیگه!
    منظور شما چیست؟ از VPS Server میخواهید Host یا Server داخلی رو Ping کنید؟
    شما یک سرور تو lan یا هر Zone یا Server Farm ای دارید که آدرس Private روی یک Valid IP میایید Map می کنید
    بعد از هر تجهیزی که دارید فایروال، UTM عملیات Nat رو انجام میدید که به VPS برسید. مکانیزمش (VIP - MIP - Src Nat)
    وقتی می تونید RDP بزنید تو شبکه داخلی پس مکانیزم اتصال از فایروال به سمت VPS SRV درسته.
    مقصد یا VPS Srv هم یه Scop Range باز کردن که ترافیک روی پورت های Customer رو روش Allow می کنن.
    شما روی اون سرور و هاست داخلی که مد نظر داری Valid IP بیا assign کن باهاش به VPS وصل شو تست پینگ که بگیری وضعیت تا لایه
    سه درسته... (البته باید پالسی هم روی فایروال قاعدتاً به سمت اینترنت ست کنی روی پورت های مورد نظر)

!It's possible to change your life at any time

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع