نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: باز کردن سایت های فیل.تر در رادیو میکروتیک

نام حقيقي: امین نائینی

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    46

باز کردن سایت های فیل.تر در رادیو میکروتیک

سلام دوستان مدتی هست که باز کردن سایت هایی مثل یو توب خیلی برای من کنده، به سرویس دهنده گفتم و یه نفر رو فرستان که چند ثانیه ای توی پنل رادیو تنظیمی انجام داد که هم این سایت و هم سایت هایی مثل ساب سنش و چند تا سایت دیگه (تعداد محدودی سایت نه همه سایت ها) بدون فی.لتر باز میشدن ... الان رادیو رو ریست و مجددا کانفیگ کردم و باز هم همون مشکل قبل رو دارم کسی میدونه اون اقا چه تنظیمی انجام داده ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    تنظیمات پیچیده است ، پیشنهاد من اینه که درخواست کنید ، پرسنل حرفه ای مجدد برای انجام تنظیمات به محل شما بیایند .
    و یا از راه دور روتر شما رو تنظیم کنند تا مسئله شما حل بشه .

اما اگر پافشاری دارید که خود را با تنظیمات پیچیده روتر ها درگیر کنید بطور خلاصه باید چند کار انجام دهید :
    یک اینترفیس مجازی ساخته و به بک VPN اتصال برقرار کنید تا ارتباطی خارج از فیلتر داشته باشید .
    سپس در بخش ip / DNS سرور های دی انس روتر خودتون رو خارجی تنظیم کنید ، مثلا دی ان اس گوگل 8.8.8.8
    سپس در قسمت ای پی / روتینگ باید مشخص کنید که هر پاکتی که به مقصد 8.8.8.8 ارسال میشود مستقیم از داخل تانل VPN عبور کند.
    در نهایت در بخش منگل از فایروال باید پاکت های داده ای که نیاز به عبور از فیلترینگ دارند را مارک گذاری کنید .
    این مارک گذاری میتواند تمامی پاکت های داده مربوط به یک دستگاه خاص در شبکه داخلی شما باشد ، و یا پاکت های داده ای که به مقاصدی خاص مثل یوتیوب و یا فیسبوک باشد.
    در مرحله نهایی باید در بخش ای پی و روتینگ یک رول جدید ایجاد کنید و به آن بگوید تمامی پاکت های مارک گذاری شده با فلان نام را از تانل و اینترفیس VPN که قبلا ارتباط مستقیم آن با خارج از کشور محیا شده است عبور دهد.

به این شیوه بخش زیادی از ترافیک ارتباطی شما با فیلتر همراه بوده و بخشی از آن مثل سایت یوتیوب بدون فیلتر قابل دسترس خواهد بود.

اندکی توضیحات در مورد این شیوه :
    https://wiki.mikrotik.com/wiki/Policy_Base_Routing

temochin سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع