نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: راه اندازی هات اسپات میکروتیک در کنار K-e-r-i-o

نام حقيقي: فرامرز مازیار

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

راه اندازی هات اسپات میکروتیک در کنار K-e-r-i-o

با سلام
    دوستان گت وی من تو شبکه K-e-r-i-o هست و کاربرا ip را از DHCP ،خود DC دریافت میکنند دو تا رنج آی پی هم دارم که عضو یک super scope هستند این دو رنج با توجه به روتینگی که تو خود کریو ست کردم همدیگر را میبیینند و ی میکروتیک 9512hnd هم دارم که down هست و کاری انجام نمیده میخواستم بیکار نباشه و ازش برای هات اسپات استفاده کنم وقتی تنظیمات هات اسپات را روی میکروتیک انجام میدم و توی ip pool میام بازه ip را یکی از رنج آی پی هام میزنم کاربر بجای اینکه از رنج آی پی که تو ip pool تعریف کردم ip بگیره از dhcp خود dc آی پی میگره که کلا رنجش متفاوته از اون رنجی که من تعریف کردم و صفحه لاگین هات اسپات هم برای کاربر باز نمیشه

آیا این دو میتونند کنار هم کار کنند ؟؟؟
    یا بنده جایی را دارم اشتباه میرم

با تشکر از حسن توجهتون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    کریو خودش ی کنسول کامل الکی با میکروتیک تلفیقش نکنید //// ولی من با هات اسپات میکروتیک روی گوشی های اپل به مشکل خوردم

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: فرامرز مازیار

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    باتشکر از اینکه پاسخ دادید
    والله راستیتش من خودم با ک ریو هات اسپات راه اندازی کردم و مشکلی هم نداشتم هدف از انجام این کاری که بالا شرح دادم اینه که گفتم دیوایس بیکار نباشه خواستم ی حرکتی باش زده باشم اتفاقا پیرو فرماش شما من هات اسپات راه اندازی شده با میکروتیکو با آیفون تست کردم که خوب شرح دادم چطور شد .

نام حقيقي: عرفان قادری

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام دوست عزیز.شما باید پورت LAN میکروتیکت رو dhcp clinte تنظیم کنید که ابتدا Ip رو از dc بگیره.سپس در قسمت تنظیمات hot spot باید اینترفیس پورت LAN رو معرفی کنید که در قسمت ip pool خودش به صورت اتوماتیک رنج ip پورت LAN رو در نظر بگیره.نکته اینحاست که شما حتما باید رنج Ip کاربرانتون با رنج ip pool و اینترفیس LAN میکروتیک یکی باشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع