نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: نشمردن ترافیک برخی از سایتها در hotspot

نام حقيقي: حسین

تازه وارد شناسه تصویری hossein-kh
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

نشمردن ترافیک برخی از سایتها در hotspot

سلام
    وفت بخیر
    دوستان بنده یه روترمیکروتیک دارم و روی اون هم هات اسپات ران کردم و با یوزر منیجر ترافیک بوزر ها رو مدیریت میکنم
    حالا میخواستم ببینم چطور میتونم کاری کنم که هات اسپات ترافیم برخی از سایتها رو نشمره و و برای بازدید یا دانلود از اون سایتها برای یوزر کانتر نندازه ؟
    ممنون از پاسختون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    یک راه اینه که از ip آدرس سایت های مورد نظرت یک لیست تهیه کنید و در میکروتیک وارد کنید .
    بعد یک رول جدید فایروال بسازید (Fiilter Rule) و در بخش ادونس ؛ لیست مورد نظر رو به عنوان مقصد وارد کنید و بعد در سربرگ اکشن فست ترک کانکشن را انتخاب نمایید و سپس این رول جدید ساخته شده را به قسمت بالا و ابتدای لیست فایروال منتقل کنید.

در این حالت بسته هایی که مقصدشان سایت های مذکور باشند تمامی بخش های احراز هویت ، هات اسپات و سایر رویه های معمول را دور میزند و بلافاصله عبور داده میشن .
    (اگه اکشن رو روی Accept قرار بدین هم باید بشه که در این حالت دیگر رویه های معمول دور زده نمیشن مثل Queue)

همچنین ترافیکی که بطور مجزا بدون هات اسپات مورد استفاده قرار میگره رو نیز تا قبل از خاموش شدن روتر خودتون در همین بخش فایروال و رول جدیدی که ساختین میشه مشاهده بفرمایید (البته با این روش به طور کلی مشاهده میشه و نه کاربر به کاربر ، اگر به هات اسپات لاگین نکرده باشن نیز با این روش میتونن از این ip ها استفاده کنن، تنظیم DNS فراموش نشه).

yogishiip و hossein-kh سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع