نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط shahani
  • 1 توسط shahani

موضوع: نحوه اتصال به آنتن isp شرکت سرویس دهنده

نام حقيقي: مهراد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

نحوه اتصال به آنتن isp شرکت سرویس دهنده

سلام
    من میخوام خودم آنتنمو کانفیگ کنم و به آنتن isp وصل بشم اما به همه isp های اطراف میتونم وصل بشم و حرف R رو دارم جز isp خودم
    سرویس دهنده من چه جور محدودیتی ایجاد کرده که من نمیتونم کانکت بشم و فقط خودشون باید کانفیگ کنن
    آیا من میتونم خودم وصل بشم به آنتن سرویس دهندم
    ممنون میشم ابتدایی توضیح بدین

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    اول اینکه دستگاه شما باید بتونه بطور دقیق آنتن Isp رو ببینه و تنظیمش کنید که دقیقا رو بروی هم باشن و ارتفاع مناسب و دقیقی نیز باید دستگاه شما داشته باشه.
    بعد SSID شبکه هوایی isp و اون آنتنی که دقیقا روبروی آنتن شماست رو باید بدونید و به همون وصل بشید ، رمز WIFI و تنظیمات امنیتی مثل نوع رمزگذاری و یا باند مورد استفاده و غیره رو هم باید بدونین و یا با استفاده از اسکن بدست بیارید . پس از ورود رمز و تنظیم نوع رمزگذاری در پروفایل رمزگذاری شده باید ارتباط لایه دو معمولی با isp برقرار بشه و شما در سربرگ ریجستریشن وایرلس مک و دستگاه isp را مشاهده کنید تا مطمعن بشید ارتباط برقرار هست.
    بعد از اون باید برای دسترسی به اینترنت از PPPoE استفاده کنید و یک کلاینت بسازید ؛ یوزنیم و رمزی که isp برای شما ساخته را وارد کنید و به سرویس دهنده اینترنت کانکت بشید و پس از اون اگه سرویس شما ترافیک و پهنای باند داشته باشه و در isp برای استفاده فعال شده باشه میتونید از اینترنت استفاده کنید.

در کل این کارشما نیست بهتره یک مهندس از شرکت isp برای شما این عملیات راه اندازی رو انجام بده.
    اگر کاملا حرفه ای هم باشد نیاز به اطلاعات زیادی در زمینه آنتن isp دارید که در اختیار این مهندسان است.

Ebsmob سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهراد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    ممنون بابت راهنمایی
    پس با این حساب isp من اومده یه security profile ایجاد کرده که کسی نتونه از خارج وصل بشه و تنها راه دونستن رمز security profile هست

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    بله دیگه مثل وقتی که توی خونه شما برای وصل شدن به شبکه هوایی مودم یا AP باید SSID و Password رو بدونید.

Ebsmob سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع