نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ریدایرکت به یک صفحه خاص به محض اتصال به شبکه با میکروتیک - سوال

نام حقيقي: بهزاد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

ریدایرکت به یک صفحه خاص به محض اتصال به شبکه با میکروتیک - سوال

با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی.
    من یه میکروتیک مدل RB951 دارم و می خوام اون رو تنظیم کنم تا به محض اتصال کاربر(هر کاربری) به اون از طریق وای فای اون رو به صفحه ای خاص ارجاع بده ایا یک چنین کاری با میکروتیک ممکنه؟
    باید چطور این کار رو انجام بدم؟ هات اسپات یا پراکسی یا یوزر منیجر یا ...
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من رو.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    اگر هات اسپات راه اندازی کرده باشید و گزینه Http Chap - cookie هم فعال باشه
    بعد از اتصال کاربر به صفحه لاگین پیشفرض میکروتیک هدایت میشه ؛ شما میتونین این صفحه رو تغییر بدین به نحو دلخواه
    همین طور لینک هایی برای هدایت کاربر به وب سایت های خودتون در اونجا قرار بدین (حالا چه لوکال باشه و چه بر روی هاست )
    و همچنین در هات اسپات قسمتی با نام Advertise وجود داره که میتونه Url مورد نظر شما رو برای یک گروه خاص از کاربران یا برای همه در مدت زمان های مشخص و متوالی بازکنه.

البته راه های دیگه ای هم وجود داره اما فکر میکنم همین راه حل پاسخگو نیاز شما باشه , علاوه بر اون شما میتونین با هات اسپاست سرعت و ترافیک مصرفی هر کاربر رو مشخص کنید تا با تقسیم عادلانه همه از یک شبکه مدیریت شده و دارای ثبات لذت ببرند و ارتباط کاربران بدلیل استفاده زیاد از حد یک کاربر دچار قطعی و مشکل نشه.

behzasd005 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: بهزاد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    اگر هات اسپات راه اندازی کرده باشید و گزینه Http Chap - cookie هم فعال باشه
    بعد از اتصال کاربر به صفحه لاگین پیشفرض میکروتیک هدایت میشه ؛ شما میتونین این صفحه رو تغییر بدین به نحو دلخواه
    همین طور لینک هایی برای هدایت کاربر به وب سایت های خودتون در اونجا قرار بدین (حالا چه لوکال باشه و چه بر روی هاست )
    و همچنین در هات اسپات قسمتی با نام Advertise وجود داره که میتونه Url مورد نظر شما رو برای یک گروه خاص از کاربران یا برای همه در مدت زمان های مشخص و متوالی بازکنه.
    البته راه های دیگه ای هم وجود داره اما فکر میکنم همین راه حل پاسخگو نیاز شما باشه , علاوه بر اون شما میتونین با هات اسپاست سرعت و ترافیک مصرفی هر کاربر رو مشخص کنید تا با تقسیم عادلانه همه از یک شبکه مدیریت شده و دارای ثبات لذت ببرند و ارتباط کاربران بدلیل استفاده زیاد از حد یک کاربر دچار قطعی و مشکل نشه.
    خیلی ممنونم از پاسخ شما و راهنمایی که کردید من رو .
    من هات اسپات رو راه اندازی کردم و صفحه مورد نظرم رو هم روی اون بارگزاری کردم و کار میکنه و یک مورد دیگه فقط هست و اونم اینه که از ادرس هایی با پروتکل https به صفحه لاگین هات اسپات ارجاع داده نمیشه ... برای حل این مورد باید چکار کنم . منون میشم راهنمایی کنید من رو .

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم اما درکل برای کار روی Https و هر فرمانی در اون چاره ای نیست بجز اینکه از قسمت layer7 فایروال استفاده کنیم. و رول مربوط رو هم در فایروال بنویسیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع