نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: طریقه آی پی دادن به رادیوهای میکروتیک در اتصالهای ptp

نام حقيقي: behnam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

طریقه آی پی دادن به رادیوهای میکروتیک در اتصالهای ptp

من برای اولین بار از رادیو های میکروتیک واسه یه اتصال ptp استفاده کردم به همین دلیل زیاد وارد نیستم با سرچی که تو نت داشتم موفق شدم یه اتصال موفق داشته باشم از این جهت خوشحالم ولی واقعیت هنوز خوب متوجه نشدم .من این کارو کردم اگر اشتباهی تو کار من هست یاکار اضافی انجام دادم خوشحال میشم راهنماییم کنید.
    رنج آی پی شبکه تحت دامین ما 192.168.100.1 هست من به یه ساختمون حدود 500متر دورتر دوتارادیو میکروتیک گذاشتم سمت شرکت و بریج واون طرف رو استیش بریج کانفیگ کردم .دوتا اینتر فیس رو واسه دوتا رادیو تعریف کردم.واسه اینتر فیس wlanازآی پی 192.168.0.1وبرای etherاز آی پی 192.168.100 که رنج آی پی شبکه تحت دامین خودمون هست استفاده کردم.وپسورد و باند و فرکانس و مثل هم ...
    یه سوال که ذهن منو درگیر کرده اینه که وقتی میخواستم آی پی تعریف کنم سه تا گزینه بود wlanوether و بریج من به ترتیب برای wlanبعدether آی پی ست کردم ولی برای بریج نه این کارم درست بوده ؟
    چون من فکر میکنم اگه روی بریج آی پی به دوسمت میدادم دیگه نیاز نبود دوتا آی پی تعریف کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    در صورتیکه قراره ارتباط لایه دو بین دو نقطه داشته باشید رادیو هاتون رو بصورت bridge یا ap bridge باید ست کنید تا هرچی اینور رادیو هست منتقل بشه اون طرف.
    زمانیکه شما ای کار رو می کنید نیازی به ست کردن ip روی رادیو ها نیست یا اینکه فقط به اینترفیس bridge در رادیو ها باید ip بدید.
    اللبته این گفته ها زمانی کار شا رو راه میندازه که رنج ip ها در هر دو ساختمان یکی باشه و شما در هر دو نقطه بخواین از یه سرور ذامین مشترک استفاده کنید

نام حقيقي: behnam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    در صورتیکه قراره ارتباط لایه دو بین دو نقطه داشته باشید رادیو هاتون رو بصورت bridge یا ap bridge باید ست کنید تا هرچی اینور رادیو هست منتقل بشه اون طرف.
    زمانیکه شما ای کار رو می کنید نیازی به ست کردن ip روی رادیو ها نیست یا اینکه فقط به اینترفیس bridge در رادیو ها باید ip بدید.
    اللبته این گفته ها زمانی کار شا رو راه میندازه که رنج ip ها در هر دو ساختمان یکی باشه و شما در هر دو نقطه بخواین از یه سرور ذامین مشترک استفاده کنید
    یه کم واضح تر میشه توضیح بدیدن.واینکه کاریکه من کردم درست هست یا آیا نیازی بوده که من هردو اینتر فیس آی پی بدم یا فقط به اینتر فیس بریج آی پی می دادم کفایت می کرد.ضمن اینکه من رادیو فرستنده رو بریج وگیرنده رو استیش بریج گذاشتم وap bridge نذاشتم چون ارتباطptpکفایت میکرد ونیازی به ptmpنداشتم.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    کانفینگ کردن دو تا رادیو sxt میکروتیک

- - - ادامه - - -

اینجا رو ببینی متوجه منظورم میشی

کلمات کلیدی در جستجوها: