با سلام خدمت دوستان
من یک لینک اینترنت پرسرعت دارم و بدلیل اینکه کیفیت و سرویس های اینترنت تو منطقه مون خیلی ضعیفه مثل فیبر نوری بودن خطوط تلفن و سرعت پایین اینترنت سیم کارت ها تو خیابان محل سکونتم واسه فروش اکانت اینترنت یک شبکه |hotspot با میکروتیک فعلا با متال2 راه اندازی کردم واز طریقtrial هات اسپات واسه جذب مشتری اکانت تست 10 دقیقه ای رایگان گذاشتم.
صفحه لاگین رو هم تغییر دادم و یکسری اطلاعات تماس و توضیحات داخلش اضافه کردم
من بعد از چند روز راه اندازی حدود 5 اتصال داشتم که افراد از اکانت تست استفاده کردن. احساس میکنم یکی از دلایل کم بودن کاربرانی که استفاده کردن این هستش که خیلی از افاراد شبکه های ذخیره شده دارن و یا مستقیما نمیان تو بخش اتصالات شبکه رو چک کنن و اسم شبکه رو که اینترنت رایگان گذاشتم ببینن
حالا سوالم از دوستان این هستش که واسه جذب مشتری با چه روش هایی میشه تعداد اتصال به این شبکه و بازدید رو بالا برد در حدی که حداقل یک بار صفحه لاگین رو ببینن ؟ مثلا ایا میشه یک صفحه یا پیغام یا چیزی شبیه به این واسه تمام افرادی که wifi گوشی یا سیستم شون روشنه و تو محدوده hotspot هستن ارسال کرد و ازشون دعوت کردن به شبکه متصل بشن؟
من تو بعضی اماکن دیدم مثل سالن های نمایشگاه بین المللی که یه کارای تبلیغاتی مثل این میکنن
با تشکر