نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: انتقال اینترنت از کریو به میکروتیک

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی
    نوشته
    94
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    21

انتقال اینترنت از کریو به میکروتیک

سلام
    من می خوام از کریو به عنوان utm استفاده کنم
    روی سیستم سرورم از دو تا کارت شبکه استفاده می کنم که یکیش از مودم ADSL اومده و یکی دیگه هم به میکروتیک میره
    توی کریو یه PPPOE ایجاد شده و به اینترنت وصل شده و از کارت شبکه دوم رفته به میکروتیک و توی میکروتیک یه Route تعریف شده و DST.address:0.0.0.0/0 و geteway هم ادرس کریو که کارت شبکه دوم به صورت DHCP از میکروتیک ای پی میگره .
    می خواستم من رو راهنمایی فرمایید که چطور اینترنت رو از کریو به میکروتیک انتقال بدم؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علیرضا

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط _mozilla نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام از کریو به عنوان utm استفاده کنم
    روی سیستم سرورم از دو تا کارت شبکه استفاده می کنم که یکیش از مودم ADSL اومده و یکی دیگه هم به میکروتیک میره
    توی کریو یه PPPOE ایجاد شده و به اینترنت وصل شده و از کارت شبکه دوم رفته به میکروتیک و توی میکروتیک یه Route تعریف شده و DST.address:0.0.0.0/0 و geteway هم ادرس کریو که کارت شبکه دوم به صورت DHCP از میکروتیک ای پی میگره .
    می خواستم من رو راهنمایی فرمایید که چطور اینترنت رو از کریو به میکروتیک انتقال بدم؟
    با تشکر
    توی میکروتیک یه DHCP کلاینت تغریف کن که از کریو آی پی بگیره توی کریو هم یه DHCP سرور بده که به میکروتیکت آی پی بده
    یا تو میکروتیک هم میتونی pppoe کلاینت بسازی از کریو اینترنت بگیره یا مستقیم از پشت مودمت

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی
    نوشته
    94
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_92 نمایش پست ها
    توی میکروتیک یه DHCP کلاینت تغریف کن که از کریو آی پی بگیره توی کریو هم یه DHCP سرور بده که به میکروتیکت آی پی بده
    یا تو میکروتیک هم میتونی pppoe کلاینت بسازی از کریو اینترنت بگیره یا مستقیم از پشت مودمت
    سپاس از پاسختون
    میشه از هون راهی که در پست اول گفته شد راهنمایی بفرمایید چون من نمی تونم بنا به دلایلی DHCP روتر میکروتیک رو غیر فعال کنم

نام حقيقي: علیرضا

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط _mozilla نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون
    میشه از هون راهی که در پست اول گفته شد راهنمایی بفرمایید چون من نمی تونم بنا به دلایلی DHCP روتر میکروتیک رو غیر فعال کنم
    خب اینترنت رو اگه مودمت پورت خالی داره مستقیم از همونجا به میکروتیک وصل کن یه بریج بساز تا میکروتیک هم اینترنت دار بشه
    خود میکروتیک هم کلی میتونی فایروال براش بنویسی نگرانی نداره

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع