نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: کانفیگ اس اس تی پی در میکروتیک

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22

کانفیگ اس اس تی پی در میکروتیک

سلام قصد دارم sstp تو میکروتیک راه اندازی مشکل گواهینامه دیجیتال دارم یک سایت است گواهی نامه 90 روزه می ده دوستان ازش استفاده کردن که کار می کنه تو ایران یا نه بعداش معتبر هست نیست و بعدا از 90 روز باید چی کار کرد ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    حالا مشکل شما تو راه اندازیش هست ویا certificate ?
    برای import کردن سرتفیکیت از دستور
    /certificate import file-name=server.crt
    /certificate import file-name=server.key
    استفاده کنید
    ساخت سروسش هم خیلی آسونه که تو لینک زیر توضیح داده
    این روش استاندارد میکروتیک قدم به قدم توضیح داده فقط نیازی به انجام مرحله اولی نداره چون شما خودتون سرتفیکیت دارین:
    SSTP step-by-step - MikroTik Wiki

از Import certificates به بعد رو انجام بدین

درضمن اعتبار سرتیفیکیت ربطی به موقیت مکانی شما نداره فقط باید توسط یکی از شرکت های معتبر امضاء شده باشه
    مثل این دوتا

برای امن کردن ارطبات sstp از سرتفیکیت دست ساز خودتون هم میتوانید استفاده کنید و هیچ اجباری برای استفاده از سرتفیکیت های معتبر وجود نداره(فقط درصورت درخواست مشتری)

درضمن اعتبار سرتفیکیت غیر قابل تمدیده و درصورت انقضا باید مجددا خریداری بشه

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    برای امن کردن ارطبات sstp از سرتفیکیت دست ساز خودتون هم میتوانید استفاده کنید و هیچ اجباری برای استفاده از سرتفیکیت های معتبر وجود نداره(فقط درصورت درخواست مشتری)
    مرسی خودم چه جوری سرتیفیکیت دست ساز درست کنم قرار از کل ایران وصل بشوند اگر از سرتیفیکیت ویندوز مثلا استفاه کنم (برای یک شبکه لوکال خوب است ولی برای کل ایران جواب می ده ؟)
    من الان مشکلم اینه سرتیفیکیت سرورم چی باشه و اگر قراره دست ساز باشه خود میکروتیک می تواند سرتیفیکت سرور باشه جواب میده اصلا این امکان داره میکروتیک که به عنوان سرتیفیکیت باشه

ویرایش توسط mch : 2015-07-29 در ساعت 05:36 PM

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط mch نمایش پست ها
    مرسی خودم چه جوری سرتیفیکیت دست ساز درست کنم قرار از کل ایران وصل بشوند اگر از سرتیفیکیت ویندوز مثلا استفاه کنم (برای یک شبکه لوکال خوب است ولی برای کل ایران جواب می ده ؟)
    من الان مشکلم اینه سرتیفیکیت سرورم چی باشه و اگر قراره دست ساز باشه خود میکروتیک می تواند سرتیفیکت سرور باشه جواب میده اصلا این امکان داره میکروتیک که به عنوان سرتیفیکیت باشه
    اگه شبکه شما تا این حد گسترده هست میتوانید از یک شرکت معتبر گواهی نامه سفارش بدین در غیر این صورت می توانید یک سرتفیکیت بسازید به همراه دستور العمل نصب و راه اندازی برای مشتری ها ارسال کنید
    به هر حال انتخاب با شماست
    فقط روش دست ساز باید فایل crt رو در اختیار همه مشتری هات بزاری که روی سیستمشون نصب کنند
    در میکروتیک امکان تعریف سرتفیکیت پروتکل sstp وجود داره و خیلی راحته نصب و راه اندازیش ولی سرویس برای validating certificate نداره.(البته یک سرویس به نام SCEP داره که ولی تاحالا ازش استفاده نکردم)
    به نظر من نیازی به سرور سرتفیکیت ندارید

ویرایش توسط peymansham : 2015-07-30 در ساعت 01:31 AM

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    سرتفیکیت بسازید به همراه دستور العمل نصب و راه اندازی برای مشتری ها ارسال کنید مشکلی نیست این کارو انجام میدم
    فقط اگر بخواهم دست ساز اقدام کنم باید چی کار کنم اون سرتفیکیت سرور چی باید باشه امکانشاست یک نمونه کانفیگ نمونه قرار بدین

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    مرسی من مشکلی با کانفیگش ندارم مشکلم سر این قسمتش است
    حال نیاز به یک شرکت ارائه دهنده گواهی دیجیتال دارید برای تست ۹۰ روزه مجانی به سایت
    که دوستمان گفتند
    قط روش دست ساز باید فایل crt رو در اختیار همه مشتری هات بزاری که روی سیستمشون نصب کنند
    در میکروتیک امکان تعریف سرتفیکیت پروتکل sstp وجود داره و خیلی راحته نصب و راه اندازیش ولی سرویس برای validating certificate نداره.(البته یک سرویس به نام SCEP داره که ولی تاحالا ازش استفاده نکردم)

به نظر من نیازی به سرور سرتفیکیت ندارید
    که منخواستم
    فقط اگر بخواهم دست ساز اقدام کنم باید چی کار کنم اون سرتفیکیت سرور چی باید باشه امکانش است یک نمونه کانفیگ نمونه قرار بدین

ویرایش توسط mch : 2015-07-30 در ساعت 10:21 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع