نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اتصال 2 شبکه lan به یکدیگر با بستر اینترنت

نام حقيقي: سعید قاسمی

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4

اتصال 2 شبکه lan به یکدیگر با بستر اینترنت

سلام
    من شبکه lan معمولی که با domain داره کار میکنه دارم و یه نرم افزار روی کلاینت ها که تعدادشون هم زیاد نیست نصب شده و با سرور که آدرسش 192.168.1.250 هستش ارتباط دارن بطوری که اگر ایپی سرور (1.250) رو به عنوان gateway وارد نکنم توی کلاینت ها نرم افزار ما اجرا نمیشه.

حالا من نیاز دارم که همین ای پی سرور رو (192.168.1.250) از راه دور و از طریق اینترنت پینک کنم. که بتونم وارد همین domain بشم و نرم افزار رو اجرا کنم.

با چه تجهیزاتی و روشی میشه این کارو کرد. با بهترین کیفیت ممکن میخوام این کارو کنم هزینه مهم نیست. با میکروتیک یکم آشنایی دارم و میتونم از ویکی میکروتیک استفاده کنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: √√√√√

عضو عادی
    نوشته
    325
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    174
    خوب شبکه های مجازی برای همین کار طراحی شدن . شما یک vpn سرور میسازید . البته نیاز هست که کل اینترنت nat بشه رو سرور vpn و بعد آی پی رو یاداش میکنید و از خارج شبکه متصل میشید به سرور vpn تون به همین راحتی شما از راه دور دست رسی مستقیم پیدا میکنید

نام حقيقي: سعید قاسمی

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    مرسی از پاسختون
    من امروز با یه تانلینگ ipip زدم توی میکروتیکها و ایپی های هردو شبکه پینگ میشن ولی مشکلی که هست من باید توی شبکه دوم از طریق اینترنت وارد دامین بشم که در شبکه اول قرار داره با کندی بسیار زیادی لاگین میکنه و نرم افزار مورد نیاز کلا اجرا نمیشه بخاطر کندی

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع