نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: محاسبه نکردن حجم دانلود از برخی آی پی ها در ibsng

نام حقيقي: mohamad

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

محاسبه نکردن حجم دانلود از برخی آی پی ها در ibsng

سلام
    شاید یخورده پیچیده باشه سوالم اما اگه بتونید یکمی هم راهنماییم کنید ممنون میشم.
    ما یه hotspot راه اندازی کردیم که با اتصال به ibsng حجم کابرا رو حساب میکنه.
    من دنبال راهی هستم که بتونم چنتا آدرس یا آی پی خاص رو مشخص کنم که حجم دانلود یوزرها از این چنتا آدرس و آی پی محاسبه نشه یچیزی شبیه آی پی داخلی هست.
    از یک نفر که پرسیدم گفت باید بشینی ras بنویسی حتی اگه حرفش درست باشه یکمی در این موردم راهنماییم کنید.
    لطفا هرچیزی به نظرتون میرسه بگین شاید یه چیزی از توش در اومد. ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    دوست عزیز شما اگر IBSng رو با میکروتیک راه انداختید به تنظیمات هات اسپات برید
    و سپس به قسمت IpBinding برید و اونجا ادرسهایی که میخواید رو وارد کنید و تایپ
    رو برابر Bypass قرار بدید با این کار اون ادرس ip ها دیگه نیازی ندارند که لاگین کنند
    و کلا اینترنت دارند

حالا اگر قصد دارید این کاربرا لاگین کنند و از حجمشون کم نشه توی IBSng dیک شارج
    مخصوص این یوزرها تعریف کنید که و مقدار مربوط بهه کاهش اعتبار کاربران رو صفر بزارید
    تا دیگه از این کاربرانی که از این شارج استفاده کردند چیزی از اعتبارشون کم نشه

نام حقيقي: mohamad

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اگر IBSng رو با میکروتیک راه انداختید به تنظیمات هات اسپات برید
    و سپس به قسمت IpBinding برید و اونجا ادرسهایی که میخواید رو وارد کنید و تایپ
    رو برابر Bypass قرار بدید با این کار اون ادرس ip ها دیگه نیازی ندارند که لاگین کنند
    و کلا اینترنت دارند

حالا اگر قصد دارید این کاربرا لاگین کنند و از حجمشون کم نشه توی IBSng dیک شارج
    مخصوص این یوزرها تعریف کنید که و مقدار مربوط بهه کاهش اعتبار کاربران رو صفر بزارید
    تا دیگه از این کاربرانی که از این شارج استفاده کردند چیزی از اعتبارشون کم نشه
    ممنون از جوابتون اما فکر کنم من سوالم رو بد مطرح کردم.
    منظورم این بود که یه چنتا سایت داخلی داریم که میخواهیم یوزرها حتی بعد از لاگین کردن روی هات اسپات حجم دانلودشون ار این سایت ها براشون محاسبه نشه. یجورایی حجم اینترانت در اکانتشون محاسبه نشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

محاسبه نکردن حجم دانلود

برچسب برای این موضوع