نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل کوچک پیرامون usermanager

نام حقيقي: حمید

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31

مشکل کوچک پیرامون usermanager

دوستان
    همه ی کارهای مربوط به هات اسپات و یوزر منیجر رو انجام دادم ولی یه مشکل هست اونم اینکه برای دسترسی به پنل یوزرمنیجر در آغاز باید به اکانت هات اسپات یعنی local hotspot user، وصل بشیم. با این کار به نظرم دیگه سودی برای یوزرمنیجر نیست.
    مشکل کجاست؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط iahoo : 2014-07-11 در ساعت 10:19 PM

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    1-دوست عزیز ایا قبل از اتصال به هات اسپات میتونید روتر میکروتیکتون رو ببینید(پینگش رو داری)؟
    اگه اره پس براحتی میتونی به یوزرمنیجر دسترسی داشته باشی .
    اما اگر نداری پس هات اسپات واسطه اعتبار سنجی کاربرانتون برای دسترسی به شبکه هست.
    2- شما در هات اسپات به تنهایی نمی تونی حجم و مدت زمان اعتبار کاربر برای یک دوره معین محدود کنی اما اینکار رو کی براتون انجام میده؟ یوزر منیجر!
    3- یوزر من یه سیستم اکانتیگ هست که برای شما در میکروتیک گنجونده شده تا مثلا در یه شبکه با 40-50 تا یوزر نیاز به یک سرور اکانتینگ جداگونه نداشته باشی البته میکروتیک خیلی مرده من که خیلی دوسش دارم چون هرچی که بخوای تو دلش داره و ادم رو دست تنها نمیذاره.

iahoo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    1-دوست عزیز ایا قبل از اتصال به هات اسپات میتونید روتر میکروتیکتون رو ببینید(پینگش رو داری)؟
    اگه اره پس براحتی میتونی به یوزرمنیجر دسترسی داشته باشی .
    اما اگر نداری پس هات اسپات واسطه اعتبار سنجی کاربرانتون برای دسترسی به شبکه هست.
    2- شما در هات اسپات به تنهایی نمی تونی حجم و مدت زمان اعتبار کاربر برای یک دوره معین محدود کنی اما اینکار رو کی براتون انجام میده؟ یوزر منیجر!
    3- یوزر من یه سیستم اکانتیگ هست که برای شما در میکروتیک گنجونده شده تا مثلا در یه شبکه با 40-50 تا یوزر نیاز به یک سرور اکانتینگ جداگونه نداشته باشی البته میکروتیک خیلی مرده من که خیلی دوسش دارم چون هرچی که بخوای تو دلش داره و ادم رو دست تنها نمیذاره.
    می دونم کار یورزمنیجر چیه ولی مشکل اینه هنگامی که از local user دیسکانکت میشم دیگه اصلا دسترسی به لاگین ندارم
    ولی درباره ی پینگ پیش از دسترسی به هات اسپات این پیامشه
    reply from 192.168.240 destination not reachable

- - - ادامه - - -

پیرو قاعده، باید local user غیر فعال شه تا همه ی کارهای دسترسی به اینترنت از راه یوزر منیجر انجام شه و مشکل اصلی همینه. هنگامی که local user غیر فعال شه، دسترسی به user manager هم ندارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع