نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس

موضوع: کنترل محدودیت و سرعت دانلود از طریق rb 750

نام حقيقي: حمید

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31

کنترل محدودیت و سرعت دانلود از طریق rb 750

درود بر دوستان
    می خوام از طریق rb 750 سرعت و حجم اینترنت رو محدود کنم به این گونه که هر دستگاهی از آی پی ویژه ی خودش بهره بگیره به گونه ای که هر بار که لاگ آف و آن شد، با همون آی پی و میزان محدودیت برجای مونده اش از اینترنت بهره بگیره هم چنین، هر یوزر بتونه به صفحه ای که میزان اینترنتشون نشون میده، دسترسی داشته باشه/
    در این باره خودم یه جستجو کردم و دیدم از چند روش میشه که گویا دو تاشون خیلی پرکاربرده.

یکیibsng و دوم hotspot
    دومی رو تو خود تنظیمات روتر دیدم و روش نخست رو در دانشگاه دیدم که خود کاربر میتونه از طریق ورود به اکانت خودش از اندازه ی حجم بهره برده اش آگاه بشه. به احتمالی من باید با این روش یوزر وپسورد درست کنم و به کسی که میخواد به اینترنت دسترسی داشته باشه، بدم. با این حال، نمیدونم این رو کجا باید فعال یا نصب کنم.
    درباره ی روش دوم گویا باید user manager رو نصب کنم ولی رفتم تو سایت میکروتیک، در لینک ویژه ی معرّفی شده چیزی به نام این نرم افزار ندیدم. ولی نمیدونم که آیا کاربرها به صفحه ای که میزان بهره گیریشونو نشون میده، دسترسی دارن یا نه
    پس یک راهی که نخست پیچیده نباشه، دوم تنها نیاز باشه با ارایه ی یک نام کاربری و گذرواژه، کاربر به اینترنت دسترسی پیدا کنه و از اندازه ی بهره گیریش آگاه بشه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط iahoo نمایش پست ها

درباره ی روش دوم گویا باید user manager رو نصب کنم ولی رفتم تو سایت میکروتیک، در لینک ویژه ی معرّفی شده چیزی به نام این نرم افزار ندیدم. ولی نمیدونم که آیا کاربرها به صفحه ای که میزان بهره گیریشونو نشون میده، دسترسی دارن یا نه

باید فایل all package رو دانلود کنید، یک فایل zip هست که داخلش میتونید پکیج userman رو بردارید و بریزید روی میکروتیک و نصب کنید.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iahoo نمایش پست ها

پس یک راهی که نخست پیچیده نباشه، دوم تنها نیاز باشه با ارایه ی یک نام کاربری و گذرواژه، کاربر به اینترنت دسترسی پیدا کنه و از اندازه ی بهره گیریش آگاه بشه

در اینصورت بهتره به جای hotspot از pppoe یا pptp استفاده کنید.

mehrzadmo و iahoo سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31
    سپاس
    میشه راهنمایی بفرما

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31
    سیستم روتر رو از 5.22 به 5.26 ارتقاء دادم هرچی پکیج داشتم پرید. الان دستی میخوام نصب کنم، کپی پیستش میکنم ارور میده

عضو عادی
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    31
    خب همه ی پکیچ ها رو هم ریختم که از ان جمله است، user manager
    حالا بفرمایید برای راه انداختن منیجر سرعت و حجم دانلود به گونه ای که کاربرا اکانت داشته باشن،باید چیکار کنم؟

- - - ادامه - - -

دوستان اگه من بخوام با pppoe sever اینترنت رو به صورت محدود شده ارایه بدم باید dhcp server رو حذف کنم؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع