صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: تفاوت روتر میکروتیک و روتر سیسکو

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    ببین دوس عزیز .... بسته به نیازت و هزینه ای که می خوای بکنی خرج کن ... الان سیسکو قیمتش خیلی بالاس ... میکروتیک هم خوبه و میتونه نیاز ها تو براورده کنه

eli_shz_19 و ahorasaeid سپاسگزاری کرده‌اند.
    *** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: saeid

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

قیمت میکرونیک

با سلام
    محصولات سیسکو و میکروتیک در دو سطح و لوول مختلف تولید می شوند و این اختلاف قیمت به خاطر همین هستش اگه شما یک کاربر معمولی هستین و نمی خواین زیاد هزینه کنید بهتره که به سمت محصولات میکروتیک بروید . برای اگهی از قیمت محصولات میکروتیک من می تونم به شما سایت شبکه هزاره رو پیشنهاد بدم که علاوه بر قیمت تحلیل ها و نقدهای جالبی روی محصولات میکروتیک کرده اینم لینکشه : نمایندگی میکروتیک در ایران ، فروش میکروتیک ، خرید میکروتیک، فروش کنبوتونگ،خرید کنبوتونگ، تجهیزات شبکه،خرید قطعات شبکه، فروش قطعات شبکه، قطعات شبکه،کلیه تجهیزات شبکه،فروش کلیه تجهیزات شبکه، خرید کلیه تجهیزات شبکه، تجهیزات وایرلس، فروش تجهیزات شبکه،مود
    واسه سیسکو هم اگه بگردی می تونی مطلب پیدا کنی ولی سیسکو با توجه به هزینش فکر نمی کنم برای استفاده شخصی مناسب باشه

eli_shz_19 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: المیرا

عضو عادی
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    74
    مرسی بابت جواب دادن همه دوستان/
    من میکروتیک رو خوندم و فهمیدم چی هست ولی از سیسکو چیزی نمیدونم کسی میتونه منیعی ر بهم معرفی کنه که بفهمم کامل

نام حقيقي: Morteza

عضو عادی شناسه تصویری MortezaCS5
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_shz_19 نمایش پست ها
    مرسی بابت جواب دادن همه دوستان/
    من میکروتیک رو خوندم و فهمیدم چی هست ولی از سیسکو چیزی نمیدونم کسی میتونه منیعی ر بهم معرفی کنه که بفهمم کامل
    سیسکو دیوایس فوق العاده ای هست از لحاظ Performance و تعریف هایی که دوستان کردند من دیگه نمیخوام وارد جزئیات بشم - فقط بگم از لحاظ هزینه خیلی گرونه و برای سازمانهای کوچک مقرون به صرفه نیست

در حالی که میکروتیک تمامی نیاز های شما رو برآورده میکنه چه برای مصارف خانگی و چه برای سازمانهای کوچک تا 100 کلاینت به صورت نرمال - هزینه بسیار مناسب - در میکروتیک چون linux Base هست یک فایروال قوی و قابل قبول داره ، در بعضی مدل ها مانند rb751 یا rb 2011 امکانات و آنتن وایرلسی هم داره که میتونید به صورت وایرلسی هم خدمات بدید - پروتکل خاص و انحصاری داره میکروتیک در این زمینه که سایر دیوایس ها ندارند

به طور خلاصه بگم برای نیاز های که دارید میکروتیک فشرده شده چند دیوایس سیسکویی میتونه باشه ،یعنی با خرید یک روتر میکروتیک هم فایروال دارید ، هم وایرلس و خود روتر هم جای خود - در سیسکو باید چند دیوایس بخرید تا تمامی این امکانات رو داشته باشید - یعنی فایروال امنیتی سیسکو یک دیوایس جدا - روتر یک دیوایس دیگر و وایرلس هم ....

منبع برای چی؟ آموزش؟!!!

نام حقيقي: المیرا

عضو عادی
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaCS5 نمایش پست ها
    سیسکو دیوایس فوق العاده ای هست از لحاظ Performance و تعریف هایی که دوستان کردند من دیگه نمیخوام وارد جزئیات بشم - فقط بگم از لحاظ هزینه خیلی گرونه و برای سازمانهای کوچک مقرون به صرفه نیست

در حالی که میکروتیک تمامی نیاز های شما رو برآورده میکنه چه برای مصارف خانگی و چه برای سازمانهای کوچک تا 100 کلاینت به صورت نرمال - هزینه بسیار مناسب - در میکروتیک چون linux Base هست یک فایروال قوی و قابل قبول داره ، در بعضی مدل ها مانند rb751 یا rb 2011 امکانات و آنتن وایرلسی هم داره که میتونید به صورت وایرلسی هم خدمات بدید - پروتکل خاص و انحصاری داره میکروتیک در این زمینه که سایر دیوایس ها ندارند

به طور خلاصه بگم برای نیاز های که دارید میکروتیک فشرده شده چند دیوایس سیسکویی میتونه باشه ،یعنی با خرید یک روتر میکروتیک هم فایروال دارید ، هم وایرلس و خود روتر هم جای خود - در سیسکو باید چند دیوایس بخرید تا تمامی این امکانات رو داشته باشید - یعنی فایروال امنیتی سیسکو یک دیوایس جدا - روتر یک دیوایس دیگر و وایرلس هم ....

منبع برای چی؟ آموزش؟!!!
    من ترم 4 کامپیوتر هستم بعد از عید میخوام در مورد سیسکو و میکروتیک سمینار بدم در مورد میکروتیک مطالب خوبی به دست اوردم ولی سیسکو نه
    دوستان کمکم کردن اما مطالبی که گفتن در حد یک ارائه نیست.
    ممنون میشم بیشتر کمکم کنین

نام حقيقي: حامد اچ

عضو عادی شناسه تصویری hamedelnin
    نوشته
    1,002
    سپاسگزاری شده
    809
    سپاسگزاری کرده
    342
    نوشته های وبلاگ
    2
    شما سیسکو رو از مدلهای لایه بندی شبکه که ارایه داده میتونین شروع کنین..بعد برید سمت دیوایسهایی که واسه هر لایه لازمه و پیشنهاد میشه...بعد هم قابلیت اون دیوایس ها توی اون لایه هایی که به کار گرفته میشه تحقیق کنید..

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    میکروتیک خوب خیلی ارزون تر هم هست ...
    سیسکو ولی قیمت های بالاتری داره و سطح کاری بسیار بالاتری هم داره ، و میشه گفت زیر ساخت شبکه دنیا عمدتا سیسکو هستش ...
    ببینید بحث از ملیلیاردها(و خیلی بیشتر ) پکت در ثانیه هست !!!! شما فکر کن در Gateway یک کشور !!!

نام حقيقي: Morteza

عضو عادی شناسه تصویری MortezaCS5
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_shz_19 نمایش پست ها
    من ترم 4 کامپیوتر هستم بعد از عید میخوام در مورد سیسکو و میکروتیک سمینار بدم در مورد میکروتیک مطالب خوبی به دست اوردم ولی سیسکو نه
    دوستان کمکم کردن اما مطالبی که گفتن در حد یک ارائه نیست.
    ممنون میشم بیشتر کمکم کنین
    با سلام مجدد و تبریک سال نو

راستش برای سمینار که بله این مطالب کافی نیست و در خود اینترنت و یا همین سایت مطالبی شاید پیدا کنید با سرچ ، طبق قوانین انجمن دادن لینک خلاف قوانین سایت هست ولی میتونید در موضوعات زیر در خود گوگل یه جستجو بکنید و به نتایج خوبی به زبان فارسی میرسید

قابلیت های سخت افزاری سیسکو
    قابلیت های امنیتی IOS های سیسکو
    قابلیت های سیسکو

و کلی عنوان دیگر برای جستجو ، چون مطلب زیاده در این مورد و مجال و زمان کافی برای نوشتن نیست در نهایت اگر لینک خاصی هم خواستید ایمیل من در قسمت امضا موجوده میتونید ایمیل بزنید و من لینک از دیگر سایت ها میتونم ارائه کنم

موفق باشید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

روتر میکروتیک

مقایسه روترهای سیسکو

مقایسه روترهای cisco

تفاوت شبکه سیسکو و میکروتک

فرق روتر میکروتیک

تفاوت سیسکو و میکروتیک

فرق بین Cisco و microtik

تفاوت روتر های سیسکو با میکروتیک pdf

تفاوت سوييچ سيسكو با ميكروتك