با سلام
دوستان عزیز بنده به یک مشکلی خوردم که متاسفانه پس از 2 روز وقت گذاشتن نتونستم مشکل رو حل کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
در ابتدا خواهش میکنم تصویر توپولوژی رو ک ضمیمه کردم ملاحظه بقرمایید
http://s5.picofile.com/file/8116071550/test.jpg
شرح توپولوژی

یک میکروتیک 450 که به یکی از پورتهاش سوییچ سرورها و کلاینت ها با رنج 192.168.1.X
یک مودم ADSL به یکی از پورتها خورده. مودم بریدج شده. روی میکروتیک pppoe client . اینترنت بوسیله srcnat از کل رنج 1 روی این مودم.
برای این اینترفیس یک هات سپات راه اندازی شده. ولی سرورها روی walled garden . تا ایجا مشکلی نیست.

بروز مشکل.
یک اینترنت دیگر برای اینکه سروری روی نت بیاد با static ip تهیه شد. متاسفانه بدلایلی نتونستم اون اینترنت رو هم بریدج کنم و با pppoe روی میکروتیک ازش لاین بگیرم که به این مشکل نخورم.
روی اون اینترنت NAT خود مودمه بین میروتیکه route خورده رو اون اینترنت و route mark زده شده تا اکسس پوینتی که برای موبایلا است از اون با یه روول mangle بره بیرون . تا اینجا همه چیز اوکیه

اصل مشکل:
اگر بخواهم سروری در رنج 1 کلا اینترنتش از مودم دوم که route شده بره بیرون چه باید بکنم؟ دلیل اینه که میخوام کلا روی مودم آی پی این سرور رو NAT کنم و این سرورم mail server بشه روی این یکی مودم.

مشاهدات و تلاس:
سرور srcnat شد اینترنت بیرون نرفت
برای تست destnat شد بیرون نرفت
mangle شد حل نشد
مادامی که در walled garden است مشکلات عجیب وجود دارد مثلا حتی مودم دوم هم دسترسی ندارد

بسیار ممنون میشوم راهنماییم کنید.