نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 3سپاس

موضوع: ارزش مدارک میکروتیک

نام حقيقي: مجتبی

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    10

ارزش مدارک میکروتیک

مدارک میکروتیک

با سلام به همه متخصصین عزیز.
    لطفا همه کسانی که مدرک میکروتیک دارند و در این زمینه به طور حرفه ای کار کردند به این سوالات جواب بدن.
    1.گرفتن مدارک بین المللی میکروتیک با ارزش هست تو ایران منظورمه.
    2.بازار کار میکروتیک خوب هست.
    3.برای یک میکروتیک کار حرفه ای بودن باید همه اون 4 دوره میکروتیک رو رفت با همون mtcna کافیه.
    من خودم میکروتیک کار می کنم اما حرفه ای نیستم..اما خیلی با میکرتیک و کانفیگاش خیلی حال می کنم.لطفا متخصصین گرامی و عزیز حداکثر راهنمایی رو انجام بدید.
    لطفا همه متخصصین گرامی همکاری کنن.تا یه جمع بندی کامل در مورد این موضوع به عمل بیاد.با تشکر از همه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    سلام
    دوست عزیز اولا هیچ دانشی بی ارزش نیست و می تونه در زمینه کاری و و یا رسیدن به مصاحبه بهتون کمک کنه
    2. فعلا بازار هیچی خوب نیس .ام چون یه دیوایس ارزون قیمت هست جا های زیادی استفاده میشه
    3. این دوره دوره استارت و پیش نیاز بقیه کورس های میکروتیک هست که تو این کورس اطلاعاتی لازم برای شورع همه کورس ها را به شما می دهد و دیگر با توجه به نیاز و علاقتون باید کورس های دیگه رو انتخاب کنید
    در ضمن من هم متخصص نیستم
    موفق و موید باشد

farda_sh، vs20 و newman222 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدارک میکروتیک

مدرک میکروتیک

بازار کار میکروتیک

ارزش مدرک میکروتیک

ارزش مدارک میکروتیکمدرك ميكرتيكدرباره مدارک میکروتیکمدرك ميكروتيكمدرک ميکروتيکترتیب گرفتن مدارک میکروتیکmikrotikبازار کار گرفتن مدرک MTCNAخرید مدرک میکروتیکبازار ميكروتيك در ايرانارزش مدرک Mikrotikvalue name در میکروتیککار با مدرک میکروتیکبازار کار روترهای میکروتیککسانی که مدرک بین المللی میکروتیک دارند؟بازار کارمیکروتیک بازار ميکروتيک در ايرانگرفتن مدرک میکروتیک تهرانگرفتن مدرک میکروتیکزمینه کاری میکروتیکبازار کار متخصص Mikrotik

برچسب برای این موضوع