نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: بستن همه پورت ها به جز پورت های رایج اینترنت

نام حقيقي: shahin

عضو عادی
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    184

بستن همه پورت ها به جز پورت های رایج اینترنت

سلام
    من یه هات اسپات میکروتیک دارم که اینترنت به اینترفیس ether1 وصل هست. حالا میخوام بهش بگم، تمام پورت‌هایی که نیاز نیست رو ببند.

(مقاله آقای زحمتکش مطالعه شد و در اون سطح بلدم فقط)
    چطوریی میتونم اینو بگم؟
    کدوم پورت ها نیاز نیست؟ (80و443و21, ...؟)

- - - Updated - - -

البته میدونم این کار رو انجام بدم، ولی مشکل اینه، که اگه بخوام شماره پورت رو مشخص کنم باید پروتکل رو هم مشکص کنم، ولی من میخوام روی همه پروتکل ها اعمال بشه.

- - - Updated - - -

--------------------------------------------
    آپدیت:
    با عرض شرمندگی از تمام دوستان و مدیران سایت، با جستجو توی همین انجمن مشکل حل شد.
    ببخشید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: shahin

عضو عادی
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    184
    اساتید یه مشکلی پیش اومد.

من این دستورات رو زدم:

/ip firewall filter
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=21
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=25
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=80
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=110
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=443
    add chain=forward disabled=no action=accept in-interface=ether1 protocol=tcp dst-port=8080
    add chain=forward disabled=no action=drop in-interface=ether1
    ether1 درگاهی هست که به مودم وصل هست.

حالا اینا باید کجا باشن؟ باید بالای همه فیلتر هایی باشن که اتوماتیک هات اسپات ساخته؟
    اگه بالا باشن، accept کردنشون این معنی رو نمیده که راحت از هات اسپات عبور میکنن؟

راستی شماره پورت teamviewr چنده؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن پورت اینترنت

پورت های رایج

بستن تمام پورتها میکروتیک

بستن همه پورت ها در میکروتیک

بستن ایمیل ها در میکروتیک

بستن تمام پورتها

شماره پورت های رایجبستن تمام پورت های اینترنتبستن تمام پورت ها در میکروتیکبستن پورت های 25و110بستن همه ی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍بورت ها بر روی میکروتیکبستن تمامی پورت میکروتیکطریقه بستن همه پورتهانحوه بستن تمام پورت ها در مودمپورت های پوروتوکل اینترنت در روتر میکروتیکپورت هاي رايجبستن تمام پورت ها بجزبستن همه پورت هابستن همه پورت های کامپیوتر بجز پورت 80بستن پورت اینترنت پروتکلبستن پورت 80 در میکروتیکپورت رايج اينترنتبستن بورت ها بستن تمام پورت ها بجز اینترنتبستن پورت میکروتیک

برچسب برای این موضوع