نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط mk007
  • 1 توسط mk007
  • 1 توسط mk007
  • 1 توسط mohammadk2

موضوع: پاک شدن actual profile یوزرها در userman

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8

پاک شدن actual profile یوزرها در userman

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من با hotspot سرویس استفاده از اینترنت رو برای کاربران پیداسازی کردم و یوزر ها هم از userman تعریف شدن ولی الان یه مشکلی که دارم اینه بعضی وقت ها acutal profile کاربر ها پاک میشه ... دیگه کاربر نمی تونه وصل بشه و ارور profile not found میده ....
    علتش چیه ؟ کاریش میشه کرد؟
    mikrotik v5.2

موضوعات مشابه:
    snailman سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوستان این قضیه پاک شدن profile کاربران داره اذیتم می کنه کار من شده بعد از دیسکانکت شدن کاربرا به صورت اتوماتیک، فعال کردن profile جدید برای اونا ....

راستی اگه مشکل از userman هست، که هست.. نمیشه فقط اونو آپدیت کرد؟ کسی ورژن بالاترشو داره ؟

- - - Updated - - -

یه چیزه دیگه اگه من مثلا v 5.5 userman رو آپلود کنم اون وقت ورژن خود میکروتیک 5.2 هست مشکلی پیش نمیاد؟

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8
    خب سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
    هنوز کسی نمیدونه مشکل سرور من از کجاست؟
    یه مشکل دیگه ای هم دارم اینه که مثلا من profile رو گذاشتم ساعت 5 همه رو بندازه بیرون دیگه اجازه دسترسی به اینترنت نده ولی همه رو نمی تونه بندازه بیرون و چندتا از یوزر های به صورت رندوم همیشه آنلاین می مونن؟؟؟

بازم اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون می شم
    با تشکر

نام حقيقي: mohammad

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز،

منم مشکل مشابه شما را دارم در واقع خیلی مشکل شمارو دارن من بعد از یکماه ایمل زدن به میکروتیک و صد بار توضیح دادن این مشکل تونستم بهشون مشکل نشون بدم اونا حتی به روتر من کانکت شدن مشکل دیدن ولی متاسفانه هیچ کاری نکردن و ظاهرا براشون خیلی مهم نیست که اینو حل کنن. ظاهرا COAمیکروتیک که وظیفه Kill کردن داره درست عمل نمیکنه و همیچنین باعث مشکل در User Manager میشه. خلاصه منم گیر کردم و مجبور شدم در آخر از IBSng استفاده کنم لطفا اگه کسی راه حلی واسه این موضوع داره بگه. خیلی ممنون میشم

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل پاک شدن profile در usermanager

mikrotik user manager set actual profilemikrotik user manager profile مشکلمشکل kill نشدن کاربران در userman میکروتیکپاک کردن Profile Userمشکل پاک شدن پروفایل یوزرها در userman میکروتیکپاک شدن پروفایل بصورت خودکارuser manager نحوه راه اندازی در میکروتیک site:forum.persiannetworks.comدستترسی به userman بعد از فعال کردن hotspotارور Not Found در userman میکروتیکuserman mikrotikوصل نشدن یوزرهای user managerكيفية عمل user profile بسرعة غير محدودة على mikrotik v5.2حذف شدن پروفایل یوزر در user manager

برچسب برای این موضوع