نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: ارتباط 2 رادیو میکروتیک 411ah

نام حقيقي: saber

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

ارتباط 2 رادیو میکروتیک 411ah

با سلام خدمت اساتید . من تازه کارم . دو تا رادیو 411AH دارم که می خوام به هم ارتباط بدم . تمام تنظیمات رو قدم به قدم سایت ویکی میکروتیک انجام دادم . از bridge به station پینگ دارم اما بلعکس نه . دوستان این نکته روبگم چون می خوام اول یه تست ازشون بگیرم این دو تا رادیو به فاصله یک متری هم هستند ایا مشکلی ایجاد میکنه یا نه . اگر نه که اساتید منو راهتمایی کنن خواهشا . بد جوری گیرم . مختصر بگم که اول برای هر کدام یک bridge و سپس از سربرگ port یک lan و یک wlan اضافه کردم بعد ای پی هم دادم که تو رنج هم هستند. یا علی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Omid Naghdi

عضو عادی شناسه تصویری G4chB0y
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    64
    سلام .
    bridge روی پورت lan,wan بساز .آیپی رو هم روی اینترفیس Bridge ست کنی. روی هر دو طرف AP , CPE

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    شبکه کردن دو کامپیوتر با رادیو میکروتیک sxt-5d
    این تاپیک رو ببینید مشکلتون حل میشه . فقط دقت کنید چون روتر بورد شما ۴۱۱ هست و لایسنس ۴ شما می تونید فرستنده رو تو حالت ap bridge بزارید که بهتون اجازه میده چندین کلاینت رو بهش وصل کنید .

G4chB0y و sa1366 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

رادیو میکروتیک

رادیو میکروتیک 411

رادیو میکروتیک 411ah

رادیو میکروتیک

ارتباط دو رادیو میکروتیکradio name میکرو تیک اجرای یک سناریو با میکروتیکمیکروتیک 411میکروتیک411راديو ميكروتيكتنظیم رادیوی میکروتیک ۴۱۱میکروتیک 411ahتنظیمات رادیو میکروتیکرادیومیکروتیک 411امکانات رادیو میکروتیکرادیو میکروتی 411ahميكروتيك 411ahرادیو411ah رادیوlمیکروتیک ارتباط station میکروتیکbridge در رادیو میکروتیکدرباره رادیو 411 ahدرباره رادیومیکروتیکرادیو میکرو تیکارتباط رادیو میکروتیک

برچسب برای این موضوع