نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: راهنمايي تنظيم ميكروتيك همراه با مودم وايرلس

نام حقيقي: سيد محمدرضا مرتضوي

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمايي تنظيم ميكروتيك همراه با مودم وايرلس

سلام خدمت همه دوستان
    من شبكه اي دارم توي دفتر مركزي يك شركت كه به يك ميكروتيك وصل شده با رنج 192.168.1.x و آي پي خود ميكروتيك هم 192.168.1.1 هست. قبل از ميكروتيك يك مودم وايرلس هست با آي پي 192.168.2.1 و ميكروتيكم هم با آي پي 192.168.2.2 بهش وصله. من توي ميكروتيكم VPN ست كردم كه از كارخانه به دفتر مركزي وصل بشن و بالعكس. هم توي دفتر مركزي و هم توي كارخانه آي پي استاتيك دارم. حالا نياز دارم كه مودم وايرلس رو بيارم توي رنج شبكه (يعني 192.168.1.x) تا بتونم توي شبكه از وايرلس اون استفاده كنم. من الآن توي ميكروتيك PPPOE تنظيم كردم و مودم رو حالت Bridge تنظيم شده. حالا براي اينكه از وايرلس مودم هم بتونم استفاده كنم چه كار بايد بكنم. اگه ممكنه منو مرحله به مرحله راهنمايي كنين چون اينقدر سرچ كردم كه ديگه گيج شدم. البته به درخواست رئيس شركت ميخوام روي كامپيوترهايي كه توي شبكه داخلي دارم محدوديت حجمي بذارم ولي ميكروتيك فقط محدوديت سرعت داره. راحت ترين راه براي اينكار چيه؟ حتي الامكان يوزرها نياز به VPN نداشته باشند. (اگر هم تنها راه همينه كه بايد VPN بزنند چاره اي نيست فقط بهم بگيد چكار بايد بكنم)
    اين رو هم اضافه كنم كه از نظر اتصال تمام كامپيوترها و مودم وايرلس من به يك سوئيچ خورده و ميكروتيك هم با پورت دوميش به سوئيچ وصله و بقيه پورتهاش خالي هستن.
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
    منتظر جوابتون هستم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط smrmk2003 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من شبكه اي دارم توي دفتر مركزي يك شركت كه به يك ميكروتيك وصل شده با رنج 192.168.1.x و آي پي خود ميكروتيك هم 192.168.1.1 هست. قبل از ميكروتيك يك مودم وايرلس هست با آي پي 192.168.2.1 و ميكروتيكم هم با آي پي 192.168.2.2 بهش وصله. من توي ميكروتيكم VPN ست كردم كه از كارخانه به دفتر مركزي وصل بشن و بالعكس. هم توي دفتر مركزي و هم توي كارخانه آي پي استاتيك دارم. حالا نياز دارم كه مودم وايرلس رو بيارم توي رنج شبكه (يعني 192.168.1.x) تا بتونم توي شبكه از وايرلس اون استفاده كنم. من الآن توي ميكروتيك PPPOE تنظيم كردم و مودم رو حالت Bridge تنظيم شده. حالا براي اينكه از وايرلس مودم هم بتونم استفاده كنم چه كار بايد بكنم. اگه ممكنه منو مرحله به مرحله راهنمايي كنين چون اينقدر سرچ كردم كه ديگه گيج شدم. البته به درخواست رئيس شركت ميخوام روي كامپيوترهايي كه توي شبكه داخلي دارم محدوديت حجمي بذارم ولي ميكروتيك فقط محدوديت سرعت داره. راحت ترين راه براي اينكار چيه؟ حتي الامكان يوزرها نياز به VPN نداشته باشند. (اگر هم تنها راه همينه كه بايد VPN بزنند چاره اي نيست فقط بهم بگيد چكار بايد بكنم)
    اين رو هم اضافه كنم كه از نظر اتصال تمام كامپيوترها و مودم وايرلس من به يك سوئيچ خورده و ميكروتيك هم با پورت دوميش به سوئيچ وصله و بقيه پورتهاش خالي هستن.
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
    منتظر جوابتون هستم
    کاری نداره ایپی مودم رو بکن 192.168.1.1 بعد به میکروتیک ای پی 192.168.1.2 بده یک گت وی ست کن تو میکروتیک اینترنت میاد تو میکروتیک سپس nat و بعد بقیه ماجرا الان به مودم وصل بشی اگه dhcp مودم روشن باشه که به اینترنت وصلی و اگه هم نیاشه با یک ای پی دادن میری تو نت

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم میکروتیک

تنظیمات مودم micronet

تنظیم وایرلس میکروتیک

تنظیمات وایرلس میکروتیک

محدودیت مودم وایرلس

تنظیمات وایرلس در میکروتیکتنظیمات مودم وایرلس micronetyhs-1 مودم وايرلس ميكروتك در شبكهتنظیم مودم وایرلس به میکروتیکمودم میکروتکمودم ميكروتيكتنظیمات میکروتیک وایرلس vpn رو تو مودم ست کنمتنضیمات وایر لس مودم micronet http:192.168.2.1micronet تنظیمات مودم وایرلستنضیم مودم برای میکروتیکتنظیم مودم وایرلس 192.168.2.1سوئیچ وایرلس میکروتیکرنج ای پی مودم میکرونت نحوه کانفیگ مودم میکرونتتنظیم مودم وایرلس در میکروتیکتنظيم مودم ميكروتيكتنظیم کارخانه میکروتیکتنظیم مودم با میکروتیک

برچسب برای این موضوع