نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: مشکل با راه اندازی pptp

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22

مشکل با راه اندازی pptp

سلام من قصد دارم user to site سرویس pptp را فعال کنم هدفم اینه که کلاینتم از بیرون شرکت به تواند به شرکت vpn بزنه و بتواند به منابع شرکت دسترسی داشته باشه به روتر یک ای پی اینترنتی دادم برای اشتراک گذاری اینترنت البته گت وی مودم هست فرض کنید ادرس گت ویم 91.98.10.27 و ای پی که به میکروتیک دادم 91.98.11.28 هست هست پس تو روتر نوشتم هرچی از چهار تا صفر می اید بره سمت 91.98.11.27
    و اینترنت به کلایتم دادم بعداش امدم تنظیمات pptp را ه انداز یکردم متاسفانه ارتباط قطع می شه مشکل از کجاست

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: IT Pro

عضو عادی شناسه تصویری IT_Pro
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    سلام.

من هم یک بار بعد از تنظیم سرور چنین خطایی میگرفتم که با انتخاب Profile مناسب مشکل رفع شد.

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    من امدم هنگام ساختن کانکشن روی ویندوز گزینه data encryption را روی گزینه no enryption گذاشتم الان وصل می شه ولی عملا هیچ کاری انجام نمی ده و اینترنت خودم هم قطع می شه یعنی وقتی به وی پی ان کانکت می شوم دیگه اینترنتم کانکت هست ولی هیچ صفحه را باز نمی کنه و عملا هدفم این بوده که به منابع داخل شرکت وصل بشوم به اون که وصل نمی شوم هیچ اینترنتی هم باهاش وصل هستم هیچ صفحه ای را دیگه باز نمی کنه

ویرایش توسط mch : 2012-07-06 در ساعت 07:54 AM

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    کسی نیست کمک بکنه بگه چرا بعد بعدد از وصل شدن به وی پی ان کانکشن اینترنت دیگه هیچ صفحه را باز می کنه و هدف دسترسی به منابع داخل هم ممهیا نمی شه کجای کانفیگ اشتباه رفتم

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    باید اینترنت رو روی رنج آیپی هایی که به پروفایل pptp اختصاص دادی NAT کنی

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    مرسی جناب یاور مشکل قطعی اینترنتم بعد وصل شدن به وی پی ان بر طرف شد ولی الان به منابع داخلی دسترسی ندارم مثلا وقتی می خواهم به یک کامپیوتر ریموت دسکتاب بزنم نمی توانم در صورتی که ریموت دستک تاب بازه یا مثلا یک ایپی را می زنم می خوامم به اتوماسیون اداریم وصل بشوم وصل نمی شه

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mch نمایش پست ها
    مرسی جناب یاور مشکل قطعی اینترنتم بعد وصل شدن به وی پی ان بر طرف شد ولی الان به منابع داخلی دسترسی ندارم مثلا وقتی می خواهم به یک کامپیوتر ریموت دسکتاب بزنم نمی توانم در صورتی که ریموت دستک تاب بازه یا مثلا یک ایپی را می زنم می خوامم به اتوماسیون اداریم وصل بشوم وصل نمی شه
    Port Forwarding رو انجام بده

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    می شه بیشتر توضیح بدین تو PORT FORWARDING چی کار باید بکنم تو تب جنرال DST ADDRESS بگذارم ایپی ولید 91.98.11.28 یا ایپی وی پی ان 192.168.1.8 پروتکل چی انتخاب کنم DST PORT چی بگذارم تو تب اکشن DST -NAT در قسمت TO ADDRESS بگذارم ایپی ولید یا ایپی وی پی ان به بیین فرض بیام رو پورت 3389 PORT FORWARDING هم تعریف کردیم اصولا فسلفه USER TO SITE وی پی ان چی میشه چه کاری هست من بیام وی پی ان راه انداز یکنم خوب تو میکروتیک پورت فورواردنیگ راه می اندزم نیازی هم به وی پی ان نیست می شه بگین منظورتان دقیق از FORT FORWARDINFG چی هست

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    Port Forwarding رو انجام بده
    می شه بیشتر توضیح بدین تو PORT FORWARDING چی کار باید بکنم تو تب جنرال DST ADDRESS بگذارم ایپی ولید 91.98.11.28 یا ایپی وی پی ان 192.168.1.8 پروتکل چی انتخاب کنم DST PORT چی بگذارم تو تب اکشن DST -NAT در قسمت TO ADDRESS بگذارم ایپی ولید یا ایپی وی پی ان به بیین فرض بیام رو پورت 3389 PORT FORWARDING هم تعریف کردیم اصولا فسلفه USER TO SITE وی پی ان چی میشه چه کاری هست من بیام وی پی ان راه انداز یکنم خوب تو میکروتیک پورت فورواردنیگ راه می اندزم نیازی هم به وی پی ان نیست می شه بگین منظورتان دقیق از FORT FORWARDINFG چی هست

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    می شه بیشتر توضیح بدین تو PORT FORWARDING چی کار باید بکنم تو تب جنرال DST ADDRESS بگذارم ایپی ولید 91.98.11.28 یا ایپی وی پی ان 192.168.1.8 پروتکل چی انتخاب کنم DST PORT چی بگذارم تو تب اکشن DST -NAT در قسمت TO ADDRESS بگذارم ایپی ولید یا ایپی وی پی ان به بیین فرض بیام رو پورت 3389 PORT FORWARDING هم تعریف کردیم اصولا فسلفه USER TO SITE وی پی ان چی میشه چه کاری هست من بیام وی پی ان راه انداز یکنم خوب تو میکروتیک پورت فورواردنیگ راه می اندزم نیازی هم به وی پی ان نیست می شه بگین منظورتان دقیق از pORT FORWARDINFG چی هست جناب اقا رضا منطورتان چیه اخه از port FORWARDINFG

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه حل قطع شدن vpn

تب جنرال در اينترنت پورتكل

راه حل قطعی vpn

حل مشکل قطع شدن وی پی انمشکل قطعی vpnحل مشکل میکروتیک وی پی انراه اندازی pptp راه حل مشکل قطع شدن vpnهنگام ریموت کانکت قطعرفع مشکل قطعی vpnقطعی اینترنت بعد از کانکت وی پی انقطع شدن مودم بعد از وی پی انراه حل کانکت نشدن اسکایپمشکل قطع شدن اینترنت پس از اتصال به وی* پی* ان* در ویندوز 8قطع شدن اینترنت بعد از وصل وی پی انرفع مشکل کانکت نشدن اسکایپرفع مشکل pptpحل کردن مشکل کانکت نشدن اسکایپوقتی به اینترنت کانکت میشوم هیچ صفحه ای ندارموی پی ان شدن میکروتیک قطع شدن نت بعد از فعال کردن وی پی انوی پی ان رو قطع کردن pptp رفع مشکل ریموت ای پی در جنرالحل مشکل اتصال پورت vpn در میکروتیکقطع شدن اینترنت هنگام اتصال به vpn در ویندوز 8

برچسب برای این موضوع