نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: محدودیت حجمی در میکروتیک

نام حقيقي: م ز

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

محدودیت حجمی در میکروتیک

با سلام
    من یک شبکه استار دارم که کاربران به صورت pptp به میکروتیک کانکت شده و از اینترنت استفاده می کنند (قبل از میکروتیک مودم ای دی اس ال دارم)
    کاربران را از مسیر interface->secret->add ایجاد می کنم و برای هر کدوم محدودیت ترافیک یا پهنای باند را همونجا تعیین می کنم اما محدودیت حجمی را نمی توانم ایجاد کنم آیا راهی هست که توی خود میکروتیک محدودیت حجمی ایجاد کرد مثلا برای هر کاربر ماهیانه 1 گیگا بایت داد
    دقیقا کار NTTAC + را می خوام انجام بده اما نمی خوام این برنامه را نصب کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    گزینه Limit Bytes In و Limit Bytes Out رو تنظیم کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

محدودیت حجمی در میکروتیک

ایجاد محدودیت حجمی در میکروتیکمحدودیت حجمی میکروتیکمحدودیت دانلود در میکروتیکایجاد محدودیت دانلود در میکروتیکساختن vpn درمیکروتیکمحدودیت دانلود در nttacplusایجاد محدودیت در میکروتیکایجاد محدودیت حجمی با میکروتیکمحدودیت در میکروتیکمحدودیت حجمی ماهیانه در nttacplusتنظیم محدودیت دانلود میکروتیکتعریف محدودیت حجمی میکروتیکتنظيم محدوديت براي كاربران در ميكرو تيكمحدوديت حجمي در میکروتیک ازطریق IBSngاعمال محدودیت حجمی با میکروتیک تعیین حجم ترافیک در nttacتعیین مسیر ارسال و دریافت در میکروتیکمحدودیت حجمی کاربر در روتر میکروتیکایجاد محدودیت برای کاربران در میکروتیکایجاد محدودیت دانلود برای mikrotikتعیین محدودیت برای کاربران اینترنت با میکرو تیکایجاد محدودیت حجمی برای کاربران میکروتیکآموزش اعال محدودیت حجمی در nttacplus تعیین حجم فایل در میکروتیک

برچسب برای این موضوع