نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط Gitex
  • 2 توسط hraeissi

موضوع: فراموش کردن پسورد ادمین میکروتیک (روتر بورد 450)

نام حقيقي: سیامک

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

فراموش کردن پسورد ادمین میکروتیک (روتر بورد 450)

سلام به همه عزیزان

من یه میکروتیک دارم که یه بنده خدایی برام کانفیگ کرده و پسوورد ادمین تو ذهن خودش بود و طرف به رحمت ایزدی پیوسته

با توجه به تنظیمات زیاد میکروتیک و تعداد زیاد یوزر نیم پسوورد های هات اسپات > می خواهم بدون به هم خوردن تنظیمات میکروتیک پسوورد ادمین رو بیابم

توضیح بیشتر : روتر بورد بنده 5 سوکته می باشد که یه ورودی دیتا داره و 4 خروجی اون به کافی نت ، وایرلس داخلی ، وایرلس هات اسپات و کافی نت بانوان متصل می باشد

با وجود آموزشهایی که از مرحوم دیدم و توانایی کنترل اکانتهای هات اسپات رو دارم ولی به علت عدم دسترسی به میکروتیک دچار مشکلات فراوانی هستم و کانفیگ مجدد خسارت زیادی بهم می زنه

بسیار ممنون می شم اگه راهی بهم نشون بدین
    از نظر وقت هم بسیار در مذیقه هستم

موفق و پیروز باشید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    1388 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط mowlana نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان

من یه میکروتیک دارم که یه بنده خدایی برام کانفیگ کرده و پسوورد ادمین تو ذهن خودش بود و طرف به رحمت ایزدی پیوسته

با توجه به تنظیمات زیاد میکروتیک و تعداد زیاد یوزر نیم پسوورد های هات اسپات > می خواهم بدون به هم خوردن تنظیمات میکروتیک پسوورد ادمین رو بیابم

توضیح بیشتر : روتر بورد بنده 5 سوکته می باشد که یه ورودی دیتا داره و 4 خروجی اون به کافی نت ، وایرلس داخلی ، وایرلس هات اسپات و کافی نت بانوان متصل می باشد

با وجود آموزشهایی که از مرحوم دیدم و توانایی کنترل اکانتهای هات اسپات رو دارم ولی به علت عدم دسترسی به میکروتیک دچار مشکلات فراوانی هستم و کانفیگ مجدد خسارت زیادی بهم می زنه

بسیار ممنون می شم اگه راهی بهم نشون بدین
    از نظر وقت هم بسیار در مذیقه هستم

موفق و پیروز باشید
    دوست من ضمن خوشامدگویی به جنابعالی ، خواهش می کنم قبل از زدن تاپیک حداقل به خودتون زحمت جستجو را بدهید تا هم در وقت شما صرفه جویی شود و هم در وقت دوستان
    متاسفانه زمانی هم که دوستان جدیدالورود با این مسئله روبرو می شوند ، دلخور هم می شوند
    من موضوع شما را در انجمن جستجو کردم و به نتایج زیر رسیدم .اگر همین کار را دیروز انجام می دادید ، نتیجه گرفته بودید و نیاز به تاپیک هم نبود
    ریکاوری پسورد میکروتیک
    پسورد میکروتیک یادم رفته چیکار کنم؟؟؟؟؟
    فراموش کردن رمز میکروتیک AH433

موفق باشید

yogishiip و 1388 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سیامک

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hraeissi نمایش پست ها
    دوست من ضمن خوشامدگویی به جنابعالی ، خواهش می کنم قبل از زدن تاپیک حداقل به خودتون زحمت جستجو را بدهید تا هم در وقت شما صرفه جویی شود و هم در وقت دوستان
    متاسفانه زمانی هم که دوستان جدیدالورود با این مسئله روبرو می شوند ، دلخور هم می شوند
    من موضوع شما را در انجمن جستجو کردم و به نتایج زیر رسیدم .اگر همین کار را دیروز انجام می دادید ، نتیجه گرفته بودید و نیاز به تاپیک هم نبود
    ریکاوری پسورد میکروتیک
    پسورد میکروتیک یادم رفته چیکار کنم؟؟؟؟؟
    فراموش کردن رمز میکروتیک AH433

موفق باشید
    سلام بر شما دوست گرامی

من لینکهایی رو که گفتین رو جستجو کردم و چون شباهتی بین سیستم سخت افزاری خودم با سوالات قبلی ندیدم پست جدیدی گذاشتم

اگه برخلاف روال عادی فروم نوشتم واقعا عذر می خوام
    خوشبختانه من از اون مدل تازه واردها نیستم که از این تذکر شما ناراحت بشیم نگران نباشید

فقط من هنوز برای سوالم جوابی نگرفتم و ببخشید که وقت دوستان رو گرفتم

موفق و پیروز

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریست کردن پسورد میکروتیک

فراموش کردن پسورد میکروتیک

فراموش کردن رمز میکروتیک

فراموش کردن پسورد mikrotik ریست پسورد میکروتیکریست پسورد روتر میکروتیکفراموشی رمز میکروتیکفراموشی پسورد میکروتیکريست كردن پسورد ميكروتيكفراموش کردن پسورد روتر میکروتیکروتر میکروتیک 450پسورد روتر میکروتیکریست کردن میکروتیک رمز مودم میکروتیکفراموش کردن میکروتیکپسورد میکروتیکریست کردن روتربوردفراموش کردن یوزر نیم و پسورد وایرلسریکاوری کردن روتر میکروتیکریکاوری کردن پسورد میکروتیکریست کردن میکروتیک 450ریست کردن پسورد میکروتیک 450greset پسورد میکروتیکفراموش کردن روتر میکروتیکبازیابی پسورد روتر میکروتیک

برچسب برای این موضوع