نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: قرار دادن میکروتیک بعنوان ap محدود کردن پهنای باندکلاینتهای به وسیله میکروتیک

عضو عادی شناسه تصویری venom
    نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    22

قرار دادن میکروتیک بعنوان ap محدود کردن پهنای باندکلاینتهای به وسیله میکروتیک

سلام

قرار دادن میکروتیک بعنوان apواجرای مک فیلتر برای اعمال محدویت برای اتصال کلاینتها وحال چطور باید پهنایی ارسالی برای هر کلاینت توست این میکروتیک کنترل کرد مخصوصا سند آنها تا مرحل لیمت پهنای باند هم اجرا شده فقط مشکل
    کنترل پهنای باند هست تو این میکروتیک هیچ ارتباط ای پی هم وجود ندارد فقط اتصال و مک کلاینتها حال ما می خوام پهنای باند رو از طریق مک کلاینتها کنترل بشه.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خوب ؟

در خصوص سوالاتتون ! آیا جستجو هم کرده اید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام

آره توی کل مباحثه مربوط به میکروتیک جستجو کردم

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    خوب ؟

در خصوص سوالاتتون ! آیا جستجو هم کرده اید ؟
    سلام

این سئوال برای من هم هست.

من مک هایی که نیاز دارم رو داخل اکسس لیست گذاشتم و لی مکی که اونجا قرار ندادم هم پینگ اینترنت رو داره هم Gateway رو و انگار کار نمی کنه من می خوام برقراری ارتباط دست من باشه نه دست شرکتی که باهاش کار می کنم.

در ضمن آقای راستی من هم در این رابطه گشتم به مطالب آقای غرقی بر خوردم وبه جایی نرسید

نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام

من این مشکل ندارم شما تنظیمات مربوط به مک فیلتر انجام ندادی تیک دیفالت که توی عکس نیست بردار ازش بعد از توی اکس لیت مک رو وارد کن تیک مربوط به اتصال دیفالت هم بزن RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام
    این میکر.تیک بعنوان فرستنده وایرلیس استاده میشه هیچ نوی ارتباط ای پی هم توش نیست فقط کارت شبکه وایرلیس بریچ شده به اینترفیس اومده بیرون من حالا م یخوام کلاینتها که از طرق مک فیلتر وصل میشن همون مقدار پهنای باندشون هم محدود کنم

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط venom نمایش پست ها
    سلام
    این میکر.تیک بعنوان فرستنده وایرلیس استاده میشه هیچ نوی ارتباط ای پی هم توش نیست فقط کارت شبکه وایرلیس بریچ شده به اینترفیس اومده بیرون من حالا م یخوام کلاینتها که از طرق مک فیلتر وصل میشن همون مقدار پهنای باندشون هم محدود کنم
    سلام

دستت درد نکنه بابت توضیحی که دادی.

در مورد سئوال شما هم فکر نمی کنم مقدور باشه چون مقعی که می خوای محدودیت بزاری باید پکت ها رو خورد کنی ولی در حالتی که به شکل تکرارکننده باشه شما نمی تونی پکت ها رو خورد کنی یعنی وقتی که چندین IP ورودی داری و نمی تونی پهنای باند تک تک IP ها رو خورد کنی و دوباره بفرستی .

البته این برداشت منه نمی دونم تا چه حد صحت داره.

در ضمن راههای انتقال 3 تا هستش

نت ، پروکسی ، VPN

ویرایش توسط Zahmatkesh : 2010-08-11 در ساعت 05:05 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

محدود کردن پهنای باند در میکروتیک

محدود کردن پهنای باند کارت شبکه

کنترل پهنای باند به در میکروتیکمحدود کردن پهنای باند کاربران vpn میکروتیککنترل پهنای باند میکروتیک مکمحدود كردن پهناي ورودي به كارت شبكهhttp://forum.persiannetworks.com/f90/t37282.htmlمحدود کرد ن پهنای باند در میکروتیکمحدود کردن مک بر روی میکروتیکمحدود سازی پهنای باندباwin boxپهنای باند میکرتیکمحدود کردن پهنای باند در رادیوnano bridgem5محدود کردن در روز پهنای باند میکروتیکاتصال میکرتیک vpnمحدود کردن پهنای باند در میکروتکباند کردن پهنای باند در میکروتیککنترل پهنای باند در مکنتاشمدیریت پهنای باند و ساعت اتصال در میکروتیکمحدود کردن پهنای باند از طریق میکروتیکمیکروتیک محدود کردن پهنای باندمحدود كردن پهناي باند براي هر IP در ميكروتيك

برچسب برای این موضوع