نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: کمک در کانفیگ روتر برد میکروتیک برای ADSL

عضو غیر فعال شناسه تصویری hossein1350
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    132

کمک در کانفیگ روتر برد میکروتیک برای ADSL

سلام دوستان گرامی .
    من جدیدا نمایندگی یک شرکت pap را گرفتم و میخواهم اینترنت پرسرعت ADSL بفروشم .
    و تجهیزاتی که خریداری نموده ام dslam ZYXEL 48 PORT و یک دستگاه روتر برد میکروتیک 433 میباشد و کابل اینترنت هم مخابرات با پورت ETHRNRT تا محل رک در داخل سالن دستگاه برایم کشیده است که 2 مگا اینترانت با 16 آی پی اینترانتی ، و الان نیاز به کانفیگ و راه اندازی دارم و همچینی چطوری اینترنت را توسط اینترانت بگیرم و NAT کنم یا بگفته تخصصی تر تونل بزنم . در ضمن اکانتینگ من در محل شرکت میباشد و می خواهم مشترکانم از اکانینگ خودم که جهت دیال آپ ها استفاده میکنم و امکانات adsl هم داره استفاده کنم و اکانتینگ من سیب میباشد . اگه کسی از دوستان راهنمایی کند در راه اندازی هزینه اش را پرداخت میکنم.
    ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    در مورد اینکه چطوری اینترنت رو بگیرید این وظیفه بچه های دیتای استانتون هست یا کادر فنی اون شرکت pap که تا پشت رک تحویلت بده بعد شما راحت میتونی بزنی پشت میکروتیکت

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1350 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی .
    من جدیدا نمایندگی یک شرکت pap را گرفتم و میخواهم اینترنت پرسرعت ADSL بفروشم .
    و تجهیزاتی که خریداری نموده ام dslam ZYXEL 48 PORT و یک دستگاه روتر برد میکروتیک 433 میباشد و کابل اینترنت هم مخابرات با پورت ETHRNRT تا محل رک در داخل سالن دستگاه برایم کشیده است که 2 مگا اینترانت با 16 آی پی اینترانتی ، و الان نیاز به کانفیگ و راه اندازی دارم و همچینی چطوری اینترنت را توسط اینترانت بگیرم و NAT کنم یا بگفته تخصصی تر تونل بزنم . در ضمن اکانتینگ من در محل شرکت میباشد و می خواهم مشترکانم از اکانینگ خودم که جهت دیال آپ ها استفاده میکنم و امکانات adsl هم داره استفاده کنم و اکانتینگ من سیب میباشد . اگه کسی از دوستان راهنمایی کند در راه اندازی هزینه اش را پرداخت میکنم.
    ممنون میشم
    از شرکت سرویس دهنده بخواهید این کارها رو براتون انجام بدن . از شما دارن پول میگیرن برای همچین چیزایی !

اگه میخواین خودتون راه اندازی کنید، مباحث مربوط به PPPoE رو جستجو و مطالعه کنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ روتر میکروتیک

http://forum.persiannetworks.com/f90/t35652.html

دستگاه میکروتیک

کانفیگ میکروتیک برای adslتنظیم روتر میکروتیکدستگاه روتر بردروتر برد میکروتیک میکروتیک بردبرد دستگاه ميكروتيكکانفیگ روتر برد 433آموزش کانفیگ میکروتیک برای adslابزار مورد استفاده جهت نصب dslam ZYXELبردهای سالن دستگاه اداره مخابراتتنظیم اکانتینگ میکروتیک برای adslراهنمای کانفیگ روتر میکروتیک 750glکانفیگ اولیه روتر میکروتیکتنظیمات اولیه روتربرد میکروتیککمک در راه اندازی روتر برد میکروتیککانفیک روتر وایرلس میکروتیکتنظیمات روتر برد 433روتربرد میکروتیکدفترچه راهنمای تنظیمات روتر میکروتیکدستگاه روتر میکروتیککانفیگ روتر 433كانفيك ميكروتيك 1100

برچسب برای این موضوع