نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: طرح یک سناریو و کمک از دوستان برای اجرای یک سناریو در میکروتیک

خواننده شناسه تصویری mse1445
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    55

طرح یک سناریو و کمک از دوستان برای اجرای یک سناریو در میکروتیک

با سلام

با توجه به اینکه بنده بتازگی وارد دنیای میکروتیک شدم و با خرید یکدستگاه روتربرد 450G اولین طرح ایی که میخواستم با این دستگاه انجام بدم بشرح زیر هستش ممنون میشم از دوستان بنده تازه کار رو راهنمایی بدن

1- دو تا خط ADSL از یک شرکت دارم و میخوام این دو تا رو با هم join کنم البته یک اشتراک از یک شرکت دیگه هم اگه امکانش باشه اضافه کنم

2 - 3 تا lan مجزا دارم که میخوام بین اینا اینترنت و تقسیم کنم هر کاربری اکانت مخصوص بخودشو داشته باشه و میزان محدودیت و رو بشه براشون تعریف کرد

بهترین راهکار در این زمینه چی هستش با میکروتیک ؟ ( اگه زحمت بکشید یذره مفصل تر توضیح بدید که عالی میشه )

سپاس از دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی خوبانی

خواننده شناسه تصویری mahdi5k
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    73
    سپاسگزاری کرده
    0
    موتور جستجوی سایت خیلی مفصل میتونه در این موارد شما رو کمک کنه در این موارد بارها و بارها بحث شده ...

نام حقيقي: babakghafori

خواننده شناسه تصویری parssat
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    با سلام

با توجه به اینکه بنده بتازگی وارد دنیای میکروتیک شدم و با خرید یکدستگاه روتربرد 450G اولین طرح ایی که میخواستم با این دستگاه انجام بدم بشرح زیر هستش ممنون میشم از دوستان بنده تازه کار رو راهنمایی بدن

1- دو تا خط ADSL از یک شرکت دارم و میخوام این دو تا رو با هم join کنم البته یک اشتراک از یک شرکت دیگه هم اگه امکانش باشه اضافه کنم

2 - 3 تا lan مجزا دارم که میخوام بین اینا اینترنت و تقسیم کنم هر کاربری اکانت مخصوص بخودشو داشته باشه و میزان محدودیت و رو بشه براشون تعریف کرد

بهترین راهکار در این زمینه چی هستش با میکروتیک ؟ ( اگه زحمت بکشید یذره مفصل تر توضیح بدید که عالی میشه )

سپاس از دوستان
    1-mangle
    2-queues

mse1445 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیکر بندی روتربرد میکروتیک 450G

450g

اجرای یک سناریو با میکروتیک

برچسب برای این موضوع