صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: میکروتیک 3.20 فول کرک شده

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    تفاوت هايي كه خودم ديدم
    در ورژن 2.9 محيط سياه و سفيده ولي در 3 به بالا محيط رنگيه (نه در وين باكس. در محيط كامند)
    ورژن 3 به بالا قابليت كش بهتري دارند
    ورژن 3 به بالا روي هارهاي ساتا نصب ميشن كه باعث بالاتر رفت سرعت بوت و احياناً همان كش و همچنين اگر بعنوان اف تي پي سرور استفاده ميكنيد تفاوت زياد ميشه

3hsan و skype سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikaien نمایش پست ها
    تفاوت هايي كه خودم ديدم
    در ورژن 2.9 محيط سياه و سفيده ولي در 3 به بالا محيط رنگيه (نه در وين باكس. در محيط كامند)
    ورژن 3 به بالا قابليت كش بهتري دارند
    ورژن 3 به بالا روي هارهاي ساتا نصب ميشن كه باعث بالاتر رفت سرعت بوت و احياناً همان كش و همچنين اگر بعنوان اف تي پي سرور استفاده ميكنيد تفاوت زياد ميشه
    خیلی قابلیت جدید داره.مثلا امکان جستجو که خیلی بدرد بخوره

skype سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hamed-pc

عضو عادی
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    97
    نقل قول نوشته اصلی توسط r.ghost نمایش پست ها
    میکروتیک فول کرک 3.22
    http://www.kickasstorrents.com/torre...394376.torrent

برای دانلود میکروتیک نیاز به دانلود و نصب utorrent می باشد .

http://download.utorrent.com/1.8.3/utorrent.exe
    سلام
    من این نسخه را دانلود کردم و نصب هم کردم. طبق آموزش پست شماره 1 هم پیش رفتم. وقتی سیدی کرک رایت شده را از سیستم بوت میکنم . و کلمهuclibc login نمایش داده میشه من کلمه root را میزنم و بهد علامت # نمایش داده میشه و سپس کلمه key را میزنم . وکلمه ی I llegal inistraction را مینویسه. اما تا نیم ساعت هم صبر کردم اما دیگه همینطوری موند. و هیچ کلیدی و یا کلمه ای نشون نداد. در واقع عمل نکرد
    لطفا راهنمایی بفرمایید

skype سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ملکوت

مسدود شده
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    بالاخره یکی از دوستان میتونه یکی از ورژن های 3 رو بزاره که کرک شده باشه و کارکنه چون با این حساب که دوستان گفتن هر کدوم یه مشکلی دارن.

نام حقيقي: جلال

عضو عادی شناسه تصویری shahvand
    نوشته
    125
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    41

نام حقيقي: علی منصوری

عضو عادی شناسه تصویری mrpa
    نوشته
    203
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    65
    سلام من ورژن 3 رو نصب کردم ولی برای بوت شدن با فایل ایزو کرک میکروتیک با اون بوت نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: مسلم

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    كسي جديدترين نسخه + فول كرك نداره ؟
    لينك از يه جايي بدين من دايركت ميزارم

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    60
    سلام آقای مهندس،برای من Software ID میده که تو اون لیست نیست باید چکار کنم؟ این ID رو داده : HTV9V-HKT

لطفا اگه کسی داره لینک سالمشو بزاره سایت هر کدوم 1 مشکلی داره و خواهشن سر کاری نباشه و تست شده باشه،تشکر از مهندسین عزیز

سلام مهندس 1جایی آپلود کنید که سالم باشه یا همه دسترسی داشته باشند ما که اکانت رپید نداریم باید چیکار کنیم؟

ویرایش توسط nima_a : 2011-02-14 در ساعت 08:51 PM

mii
    mii آنلاین نیست.
    نام حقيقي: mehd

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi5k نمایش پست ها
    لینک دانلود تورنت میکروتیک 3.20 رو براتون میذارم

ابتدا میکروتیک 3.20 رو از این لینک دانلود کنید.

از حالت زیپ در بیارید میکروتیک رو و رایت کنید ونصب کنید بعدش داخل فایل کرک هم یه فایل iso هست اونو رایت کنید و بعد از نصب میکروتیک سیستمتون رو با فایل کرک رایت شده بوت کنید تا بالا بیاد با با یوزر root وارد بشید و کلمه key رو بزنید بعد از حدودا 15 دقیقه یه software id بهتون میده اونو یاداشت کنید و اگه خواستید level های بالاتر داشته باشید صبر کنید تا software id های دیگه براتون بسازه وقتی ساخت سیستمو ریبوت کنید تا میکروتیک بالا بیاد حالا با winbox به میکروتیک کانکت شید و تو قسمت لایسنس برید و از داخل key هایی که داخل فایل crack هست بگردید اسم software id که یاداشت کردید پیدا کنید و آپلود کنید میکروتیک ریبوت شده و آماده س هلو کار میکنه .

من این رو دانلود کردم بعد از رایت قابلیت نصب نداره فقط داخل سی دی محتویات نرم افزار هست و گزینه ای برای نصب نداره من با برنامه ashampoo_burning_studio_6_free رایت کردم راهنمایی میکنید چطور باید رایت کنم که قابلیت نصب داشته باشه؟؟؟ ممنون

نام حقيقي: K_JCH

عضو عادی شناسه تصویری k_jch
    نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    118
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط mii نمایش پست ها
    من این رو دانلود کردم بعد از رایت قابلیت نصب نداره فقط داخل سی دی محتویات نرم افزار هست و گزینه ای برای نصب نداره من با برنامه ashampoo_burning_studio_6_free رایت کردم راهنمایی میکنید چطور باید رایت کنم که قابلیت نصب داشته باشه؟؟؟ ممنون
    سیستم رو restart کنید و بوت رو روی cd بزارید اگه cdرو درست رایت کرده باشید میبینید که میره برای نصب MikroTik OS . پیشنهاد میکنم اگه تازه وارد هستید روی سیستمی که اطلاعات هارد اون مهم نیست نصب رو انجام بدید. یا میتونید با نرم افزار vmware به صورت مجازی نصب کنید.

mii سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود نرم افزار میکروتیک

دانلود نرم افزار mikrotik

دانلود winbox

دانلود میکروتیک کرک شدهدانلود سیستم عامل میکروتیک کرک شدهدانلود برنامه میکروتیکدانلود میکروتیکhttp://forum.persiannetworks.com/f90/t26376.htmlدانلود رایگان نرم افزار میکروتیکmikrotik دانلود نرم افزاردانلود برنامه mikrotikدانلود نرم افزار میکرو تیکدانلود سیستم عامل میکروتیکمیکروتیک دانلوددانلود میکروتیک با کرکمیکروتیک کرک شدهکرک میکروتیککرک لایسنس میکروتیکWinbox 2.9.27 Full نرم افزار میکروتیکدانلود کرک میکروتیکدانلود نرم افزار microtikmikrotik کرکمیکروتیک نرم افزاریدانلود نرم افزارمیکروتیک

برچسب برای این موضوع