نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: سوال در مورد رديابي اينترنت ماهوارهاي آنلاين

عضو عادی شناسه تصویری Ariya
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6

Icon13 سوال در مورد رديابي اينترنت ماهوارهاي آنلاين

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تماي دوستان عزيز و گرامي.

دوستان عزيز و گرامي قبل از هر چيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوالات من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر ميكنم.

من سوال بسيار مهمي داشتم كه مي خواستم مطرح كنم كه البته اكثر دوستاني كه با آنها در ارتباط هستم نيز همين سوال من براشون پيش اومده و از يك طرفي هم جرات راه اندازي اينترنت ماهواره اي آنلاين البته Receive Only رو ندارند به خاطر بعضي شايعاتي كه هست!

من ميخواهم بدونم آيا امكان رديابي سرويس اينترنت ماهوارهاي آنلاين(Receive Only ) از طرف ISP و يا ديگر موارد هست و يا خير؟ وآيا ممكنه مشكلي براي طرف پيش بياد؟كلا" قانوني هست يا نه؟كه اگه نيست قيدشو بزنيم.

از دوستان خواهشمندم در صورت امكان شفاف و كامل توضيح دهند و البته اگر دليل اون رو هم در صورت امكان بگن كه ديگه عالي ميشه و اين انشاا.. ميشه يك تاپيك مرجع.

باز هم از شمادوستان گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي
    مي كنيد و به سوال من پاسخ مي دهيد بسيارتشكر مي كنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Ariya : 2009-06-19 در ساعت 12:10 PM

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    سلام دوست عزيز
    اگه خودت isp داشته باشي و دريافت از ماهواره و ارسال به شبكه خودت بله تابلو ميشه يعني امكان 100% وجود داره كه بفهمن - معمولا دوستان ما در ديتا انقدر بيكار هستند كه 24 ساعته مي شينن و ispها رو مانيتورينگ مي كنن و وقتي ارسال بيشتر از دريافت ميشه اونم خيلي خيلي بيشتر اونها هم مي فهمند و اگر هم بگيرند يه گزارش فعاليت غير قانوني مي زارن لاي پروندت و هنگامي كه مي خواي مجوزت رو تمديد كني تمديد نميكنن اين حد اقل كاري كه باهات مي كنن

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اینکار قاچاق اطلاعات محسوب میشه، جرم اون از 400هزارتومان جریمه شروع میشه تا حبس هم میتونه بکشه، همونطور که ماهواره غیرقانونی هست، استفاده از اون به هر صورتی ممنوع هست .
    روش های مختلفی برای تشخیصش هست که ساده ترینش همینی بود که دوستمون فرمایش دادن .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    شما می تونی از شرکت هایی که اینترنت ماهواره ای با مجوز میدن اینترنت بگیری که هم سند و هم ریسیو داشته باشی و دیگه خیالت راحت راحت هست . ولی اینجور که دوستان می گن حتما می فهمن اینو من زیاد نمی پذیریم چون خیلی جاها دیدم استفاده می کنن کسی هم نفهمیده . اینجوری هم دیگه گیر نمیدن . اگه واسه خونه باشه که عمرا کسی باهات کار نداره

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    دوست عزیز هیچ کجای کشور ایران مجوز برای دریافت و ارسال از طریق ماهواره نمیدن مگر در کویر لوت یا صحرای طبس که امکان هر گونه ارتباط موجود نباشه در ضمن دوستمون فرمودند اینترنت یکطرفه

Ariya سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت ماهواره ای آنلاین

اینترنت ماهواره ای انلاینردیابی اینترنت ماهواره ایراه اندازی اینترنت ماهواره ایاینترنت ماهواره ای آفلایناينترنت ماهواره اي آنلاينجرم اینترنت ماهواره ایاینترنت ماهواره ای افلاینراه اندازی اینترنت ماهواره ای افلاینمجوز اینترنت ماهواره ایاینترنت ماهواره ای آنلاین یک طرفهراه اندازی اینترنت ماهواره ای آنلایناینترنت انلاین ماهواره ایhttp://forum.persiannetworks.com/f89/t25421.htmlاینترنت ماهوارهای آنلایناینترنت ماهوارهایاینترنت ماهوارهای انلایناینترنت آفلاین ماهواره ایاينترنت ماهواره اي انلايناینترنت ماهواره انلایناینترنت ماهواره ای اینترنت ماهواره ای آنلاینرديابي اينترنت ماهوارهاي آنلايناینترنت ماهواره آنلایندانلود آنلاین ماهواره ای

برچسب برای این موضوع