نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: اجازه install دادن به userها

نام حقيقي: بابک ترابی

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

اجازه install دادن به userها

با سلام.
    دوستان من نیاز دارم به اختیارات اعضای گروه Domain Users فقط و فقط اجازه نصب برنامه ها رو اضافه کنم و نه چیز دیگری.
    آیا راهی برای این کار هست؟
    با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    بله این کار امکان پذیره. نحوه انجام این کار رو هم می تونید از طریق publish کردن نرم افزارها در Group Policy انجام بدید. بدین ترتیب لیستی از نرم افزارهای مجاز در اختیار کاربران قرار می گیره که به واسطه اون، کاربران می تونن نرم افزارهای مورد نیاز خودشون رو بدون داشتن سطح دسترسی مدیر به انجام برسونن.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    رضا جان ممنونم از راهنماببت اما مطلبی رو که گفتی بررسی کردم و به این مسائل برخوردم:
    1) برای publish کردن، انتخاب یک فایل msi. ضروریست، اگر برنامه ای فایل msi. نداشت چی؟
    2) هنگام نصب یک برنامه که publish شده، باز داشتن سطح دسترسی Admin نیاز است. اعضای Domain Users اجازه نصب ندارند.
    3) نرم افزاری رو Publish کردم. با user ای مثل X ( با سطح Admin) لوگ آن کردم، و نرم افزار رو نصب کردم و به خوبی کار کرد. بعد با User دیگری لوگ آن کردم (با سطح Admin) نرم افزار برای این user در لیست برنامه های start menu نبود. سعی کردم برای این user دوباره نصب کنم، اما برنامه نصب میگفت: این برنامه قبلا تو این مسیر نصب شده ( حق هم داشت) واز نصب خارج شد. رفتم تو مسیر نصب شده و سعی کردم فایل exe. رو اجرا کنم، پیغام داد که این برنامه درست نصب نشده و باید از ابتدا نصب بشه. خلاصه اینکه یا من جایی رو بلد نیستم یا اینکه برنامه ها روی هر کلاینت فقط یکبار نصب میشن و برای همان کاربر نصاب قابل استفاده هستند.
    4) بعضی از نرم افزارها فقط از روی CD نصب میشوند، مثل برنامه های مجموعه King و نمیشه اونا رو Publish کرد.
    5) در آخر، قصد من این نیست که لیستی از نرم افزارها تهیه کنم که کاربران فقط اونها رو بتونن نصب کنند. بلکه میخوام کاربران اجازه نصب هر نرم افزاری رو داشته باشند حتی از روی CD.
    با تشکر.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    از دوستان یعنی واقعا کسی جواب سوال رو نمی دونه؟ یا اینکه مطلب آنقدر پیش پا افتاده است که از حوصله اساتید خارجه?
    از زمانی که سوال رو پرسیدم خودم هم کلی تحقیق کردم ولی جوابی نگرفتم.
    هر نرم افزاری که Publish می کنم موقع نصب از userها سطح دسترسی admin رو میخواد.
    از روی CD هم که به هیچ وجه اجازه نصب ندارند.
    آخرین چیزی هم که امتحان کردم دو آیتم زیر در group policy در قسمت windows installer بود که جواب نداد:
    Always install with elevated privileges
    Enable user to use media source while elevated

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب برنامه بدون اجازه ادمین

اجازه نصب نرم افزار در دامین

چگونه بدون اجازه ادمین نصب کنم؟

اجازه دادن به برنامه‌

نصب نرم افزار بدون اجازه ادمین

دادن اجازه دسترسی در شبکهاجازه دادن به user ها برای نصب نرم افزار دادن اجازه admin به یک کاربرنصب برنامه بدون adminدادن اجازه دسترسی در شبکه دومیننصب بدون اجازه ادمین در ویندوز 7دسترسی دادن به یک کاربر برای نصب نرم افزار در شبکه دامیناجازه دادن به کاربران شبکه برای نصب برنامهنصب نرم افزار بدون اجازه ادمین ویندوزنصب نرم افزار در ویندوز بدون اجازه administorنصب نرم افزار در ویندوز بدون اجازه adminنصب برنامه بدون اجازه ادمین در شبکهاجازه در نصب برنامه در سونطریقه اجازه دادن به نصب برنامهdeploy از طريق group policy بدون adminروش نصب نرم افزار با user و بدون ادمیننصب نرم افزار بدون اجازه ادمین در سوندادن مجوز نصب نرم افزار به یک گروهدادن اجازه نصب نرم افزار به کاربر در ویندوز 7دادن دسترسي به user نصب

برچسب برای این موضوع