صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: mcse

نام حقيقي: zahra mirzaei

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

mcse

سلام.
    من یک سوال داشتم من کار اصلیم برنامه نویسیه وب هست میخواستم بدونم بدون کلاس و با کتاب خودم میتونم دوره های mcse رو یاد بگیرم؟اگه کسی کتابهای خوبی میشناسه ممنون میشم اسمشون رو بگه.
    میرزایی

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

mcse books

در کلاسها همان سرفصلهایی را آموزش میدهند که در کتاب های معتبر هست. مطمینا کمتر از کتاب هم درس می دهند.
    از سری کتابهای انتشارات مایکروسافت و syngress می توانید استفاده کنید. موفق باشید.

نام حقيقي: zahra mirzaei

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی بدون کار عملی میشه یاد گرفت؟این انتشارات کتابهاشون زبان اصلیه؟ترجمه شدش وجود نداره؟و اینکه دقیقا از کجا شروع کنم بجز network+ که بلدم؟

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

mcse books

ببینید عزیز بدون کار عملی غیر ممکنه که یاد بگیرید. این کتابها همه زبان اصلی هستند . یکی دوتاشون هم به زبان فارسی ترجمه شدن. من خودم از ترجمه شده ها خوشم نیومده. ولی ممکنه شما بخواهید که برای شروع به زبان فارسی کار کنید. ولی بهتره که از حالا انگلیسی کار کنید. زیاد هم سخت نیست.
    برای کار عملی هم میتوانید یک شبکه مجازی راه اندازی کنید. خیلی از مسایل رو هم میتونید با مراجعه به این فروم یاد بگیرید. موفق باشید.

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    به نظر من با توجه به حجم مطالب و اهمیت کار عملی و همچنین تعداد سوالات و ابهامات بسیاری که طول مسیر با آنها درگیر خواهید شد، ثبت در کلاس رو پیشنهاد میکنم.

نام حقيقي: Goranga

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    ببینید عزیز بدون کار عملی غیر ممکنه که یاد بگیرید. این کتابها همه زبان اصلی هستند . یکی دوتاشون هم به زبان فارسی ترجمه شدن. من خودم از ترجمه شده ها خوشم نیومده. ولی ممکنه شما بخواهید که برای شروع به زبان فارسی کار کنید. ولی بهتره که از حالا انگلیسی کار کنید. زیاد هم سخت نیست.
    برای کار عملی هم میتوانید یک شبکه مجازی راه اندازی کنید. خیلی از مسایل رو هم میتونید با مراجعه به این فروم یاد بگیرید. موفق باشید.
    منم کاملا موافقم...
    فقط جلد essential و جلد بعدیش ترجه شده ( اونم افتضاح )....همون انگلیسیش رو بخونید بنفعتونه

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    کمی زبان بدونی و وقت بزاری کتابها رو میشه خود آدم بفهمه چی گفتن.

کلاس خیلی خوبه اما بهترین اساتید هم بعضی مطالب رو نه میتونن خوب پیادهسازی کنن و نه خوب انتقال بدن(اگه بگن و از گفتنش فرار نکنن!).

نام حقيقي: JOJOMast

خواننده شناسه تصویری jojomast
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    9
    توصيه من اينه كه حتماً كتابهاي زبان اصلي رو بخونيد

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    اینجا واقعا چند نفر تمام کتابهای مایکروسافت مربوط به MCSE رو کامل خونده اند و بعد رفتن امتحان دادن و مدرک گرفته اند؟؟

خوندن 7 کتاب، اون هم با سبک نگارش خشک و رسمی نویسنده های مایکروسافت، اصلا کار آسونی نیست و در عهده و حوصله اکثریت نیست که اون رو به راحتی به تازه واردها توصیه میکنیم.
    همچنان راحتترین و سریعترین راه برای کسی که واقعا بخواد مدرک بگیره و کار کنه، کلاسه.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط resius92 نمایش پست ها
    اینجا واقعا چند نفر تمام کتابهای مایکروسافت مربوط به MCSE رو کامل خونده اند و بعد رفتن امتحان دادن و مدرک گرفته اند؟؟

خوندن 7 کتاب، اون هم با سبک نگارش خشک و رسمی نویسنده های مایکروسافت، اصلا کار آسونی نیست و در عهده و حوصله اکثریت نیست که اون رو به راحتی به تازه واردها توصیه میکنیم.
    همچنان راحتترین و سریعترین راه برای کسی که واقعا بخواد مدرک بگیره و کار کنه، کلاسه.
    خوندن کتابهاش کار سختی نیست.به اعتراف خیلی از دوستان که به زبان انگلیسی خیلی مسلط نبودند متون روان و قابل فهمی داره.

من خودم کتابها رو خوندم کلاس هم رفتم .الان میگم اگر اول کتابها رو میخوندم و بعد کلاسی به دید رفع اشکال داشتم به مراتب بهتر از یه کلاسه که از اول استاد میاد و هر چیزی که از دید خودش درسته بیان میکنه.من خودم سراغ دارم اساتید معروفی رو که از گفتن بعضی مباحث فرار میکنن بعد که میری کتاب رو میخونی و برای امتحان آماده میشی تازه میفهمی چه خبره.

اما مشکل اصلی در بحث آموزش شبکه داشتن محیط برای تست مباحثه نه منبع و استاد.کلاس خوبیش اینه که استاد میاد یه مبحث رو میگه بعدش هم رو 10 تا سیستم تست میکنه و یه جوری جریان واسه دانشجو روشن میشه.

اگر خواستید کلاس برید سعی کنید پا به پای استاد و کلاس صفحه به صفحه مطالب کتاب رو با دقت بخونید.

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    بحث در مورد پیشنهاد به تازه واردها است....

مسدود شده شناسه تصویری hyper
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    40

پاسخ

با سلام
    دوست عزيز
    به نظر من بهتره كه كلاس بري . من خودم MCP-MCSE-MCSA-MCTS رو دارم و كلاس هم رفتم.
    يادگيري در اين مورد و اين رشته فقط تمرين ميخواد و كار عملي و مهمتر اين كه اصول و پايه رو خوب ياد بگيري .
    ميخواهي ياد بگيري يا مدرك بگيري ؟؟؟؟ اين رو مشخص كن تا بشه روش بحث كرد !!
    ولي نظر شخص من اينه كه يا Cisco بخون يا Linux
    در كل برات آرزوي موفقيت ميكنم.
    يا علي

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    در هر صورت ایشان که مبتدی نیستند و اهل کامپیوتر هستند و بی اطلاعات هم نیستند.احتمالا تا حالا هم سر کلاس رفته اند. کسی نگفته که کلاس نروند. ولی برای اینکه بتوانند مدرک MCSE را بگیرند باید تمام کتابها را خیلی خوب بخوانند. کسی که میخواهد مدرک را بگیرد باید به انگلیسی شبکه را بیاموزد که آن هم در کلاس های موجود ارایه نمی شود ولی اگر میخواهد شبکه یاد بگیرد کلاس کارش را راه می اندازد .در کنار آن با کتابها کار کند و بیشتر یاد بگیرد. قبلا هم اشاره کردم که کار عملی خیلی مهم است و به صورت تئوریک نمی شود همه چیز را یاد گرفت.و مخصوصا نمی توان رفع اشکال کرد.
    موفق باشید.

Reza.D سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    خیر، برای گرفتن مدرک نباید تمام کتابها را خیلی خوب بخوانند. کافی است کتابهای testking رو بخونن تا مدرک را بگیرند.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط resius92 نمایش پست ها
    خیر، برای گرفتن مدرک نباید تمام کتابها را خیلی خوب بخوانند. کافی است کتابهای testking رو بخونن تا مدرک را بگیرند.
    و بیسواد باقی بمانند و بعد هر جا با اون مدرک رفتند بندازنشون بیرون و بزنن تو سر اونهایی که مدرک گرفتند.درسته؟به این نتیجه اخلاقی میخواین برسین؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

mcse persian

كتاب mcse

مطالب خوب از MCSE

یادگیری MCSE

پروکسی پورت 2012

learning of MCSE in persian

برچسب برای این موضوع