صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: راهنمایی در مورد خریدups

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اينطور که از ظواهر امر مشخصه تجهيزات شما داخل مخابرات بايد باشه . اگه اينطوره مخابرات به شما بايد برق بدون وقفه بده!
    خسته نباشید.در کناره رک من یه منبع تغذیهdc هست.میگن اینورتور dc به ac باید بخرم.چ.ن هیچ تمومی تو کارش نیست.فقط در مورد اینورتور برای خرید یه راهنمایی اولیه کنید که چه مارکی و چه مدلی بخرم که هم قیمتش خوب باشه و هم تجهیزاتی رو که عرض کردم تامین برق کنه

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز که وقت میذارید.من تجهیزاتم تازه شروع به کار کردن.با همکاری اداره برق محترمه توی این یک هفته حدود 20 بار برق روم قطع شده.میترسم تجهیزاتم یتیم شن.خب این مدل 2kw به علاوه دوتا باتری چه مارکیه؟ فاراتل؟ هژیر؟ توانیر؟

حدود 900 با همه چیزشه؟ ست کامل؟ 2عدد باتری؟ گارانتیش؟ پوسته محافظ وووو؟

همه چیز ups را روی کامپیوترت میبینی!!میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه اطلاعاتی لازم ما هست که ازش دائم با خبر باشیم و کامپیوتر چه اطلاعاتی از ups رو نمایش میده؟

در ضمن استبلایز هم داره!!! وظیفش چیه؟ اگه نباشه چی میشه؟ خواهشن توضیح بیشترك...

هرکولکس یک میلیون و هشتصد رو هم توانش رو ندارم.در ضمن گارانتیش چیباشه؟ و یکی ازدوستان بهم گفت باید upsای بگیری که با برق dc مخابرات تامین شه(چون قطعی تو کارش نیست) و از خودش برق ac بده بیرون.آخه من تجهیزاتم ac هست.در ضمن من میخوام دوتا سرور و یه روتر و مودم پتون و دوتا فن که مربوط به رک میشن و dslam رو تا حدود 2ساعت برق بده.2kw میتونه این کار رو بکنه؟ میگن سینوسی آنلان خوبه.اطلاعات فنی زیادی ندارم.قضیش چیه و این مدلی که شما معرفی کردید سینوسی آنلان هست؟
    یک دنیا از شما ممنونم
    عزیز دل برادر دوستمون درست میگه
    اگه dsl دازی مخابرات باید برق را تامین کنه
    اگه اینطور نیست به شرکت pap فشار بیار شاید قرارداد انها برق بدون پشتوانه باشه
    البته dc حتما باید پشتوانه داشته باشه
    به هر حال به pap در میان بذار
    همه چیز هم منظورم اینه
    نحوه شارژ آمپر باصری
    ولتاژ ورودی خروجی
    ولتاژ برق قطع باطری ( جهت طول عمر باطری)
    علت قطع ups در شرایط اضطراری روی lcd نوشته می شود
    و .....
    مارکش هم هیچ کدوم از این اینها نیست

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrkt نمایش پست ها
    عزیز دل برادر دوستمون درست میگه
    اگه dsl دازی مخابرات باید برق را تامین کنه
    اگه اینطور نیست به شرکت pap فشار بیار شاید قرارداد انها برق بدون پشتوانه باشه
    البته dc حتما باید پشتوانه داشته باشه
    به هر حال به pap در میان بذار
    همه چیز هم منظورم اینه
    نحوه شارژ آمپر باصری
    ولتاژ ورودی خروجی
    ولتاژ برق قطع باطری ( جهت طول عمر باطری)
    علت قطع ups در شرایط اضطراری روی lcd نوشته می شود
    و .....
    مارکش هم هیچ کدوم از این اینها نیست
    ممنون.بله دیگه همین کارو میکنم.نه مشکلی نیست.کاری به شرکت pap هم ندارم.تا اینجا همه چیزاشو خودم ردیف کردم از اینجا به بعدشم خودمو خدا میسازمش.یه چیزیش خوبه که مخابراتیم.کلید شبکه تو دستمه البته با گواهی تردد.و اتاق dc هم تو چنگمه.ووو خلاصه اونجا همه کار میتونم بکنم.فقط یه اینوتور dc به ac
    مرسی از شما

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    در يک مورد ديدم که تجهيزات داخل دفتر بود البته آن شرکت چسبيده به مرکز مخابرتي بود!!!
    شما بايد از برق بدون وقفه 48ولت DC استفاده کنيد (برقي که تمامي تجهيزات خود مخابرات از آن استفاده می کنند) که حتي يک لحظه هم قطع نميشه وبرای تبديل آن به برق 220ولت AC قابل استفاده بوسيله سرورها و تجهيزات ديگر، از Inverter استفاده نماييد. و برای اين مورد شما به هيچ وجه احتياج به UPS نداريد.
    موفق باشيد
    من آدمه شو دارم که خط خصوصی برام بکشه و تجهیزات رو ببرم توی دفتر.ولی رفقا میگم ضرر کردی اگه این کارو بکنی.میگن مخابرات برقش تامینه.و چسپیده به mdf در نتیجه سرعت پورتهات بیشتره.ولی اگه تجهیزات رو ببری تو دفتر چون مسافت بیشتر میشه.سرعت کاربرات هم کمتر میشه.صحت داره دیگه؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بردن تجهیزات به دفتر خودتون چندان تفاوتی در کل کار نمیکنه، مگه اینکه فاصله شما تا مرکز مخابرات قابل توجه باشه (بالای 500 متر) . در مورد برق مخابرات، شما با مخابرات (یا شرکت PAP) قراردادی دارید که در اون برق شما تامین شده . پس نباید مشکلی از این حیث داشته باشید.
    همچنین اینکه مگر سمت مخابرات به غیر از ادوات خنک کننده رک، DSLAM و یک ADSL Modem ابزار دیگری هم دارید ؟ ضمن اینکه تغذیه همه ی اینها را میتوان با یک UPS از سری Smart فاراتل که چیزی در حدود 150 هزار تومان است تامین نمود !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    بردن تجهیزات به دفتر خودتون چندان تفاوتی در کل کار نمیکنه، مگه اینکه فاصله شما تا مرکز مخابرات قابل توجه باشه (بالای 500 متر) . در مورد برق مخابرات، شما با مخابرات (یا شرکت PAP) قراردادی دارید که در اون برق شما تامین شده . پس نباید مشکلی از این حیث داشته باشید.
    همچنین اینکه مگر سمت مخابرات به غیر از ادوات خنک کننده رک، DSLAM و یک ADSL Modem ابزار دیگری هم دارید ؟ ضمن اینکه تغذیه همه ی اینها را میتوان با یک UPS از سری Smart فاراتل که چیزی در حدود 150 هزار تومان است تامین نمود !
    فاصله دفتر تا مخابرات حدود 400 تا 500 متره.نه غیر از این چیزا امکانات دیگه ای نیست.ولی در کل من چون پدرم اونجا ریاست مرکز رو بر عهده داره هر امکاناتی رو که بخوام بدون هزینه برام فراهم میکنن.پس از این لحاظ مشکلی ندارم.خب منم تو مخابرات آدم دارم که کارم راحت پیش میره والا مخابرات کاره کسی رو به این راحتی ها انجام نمیده.بله یکی از دوستان هم گفتند که با فاراتل سری اسمارت کارت میشه.من ابنورتور dc به ac میخوام همون فاراتل.کدوم مدلش خوبه و حدود چنده.از توجه شما ممنونم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سعي كنيد كاري نكنيد كه پدر گراميتون رو از مخابرات بيرون كنند ! چون با قرار دادن تجهيزات علي الخصوص DSLAM در مركز شركت خودتون، عملا داريد خطوط تلفن مشترك رو هم به شركتتون انتقال ميديد . . .

مخابرات ببينيد برق 220AC ندارن ؟ با اينورتر يه مقدار شايد مشكل داشته باشيد ولي در كل ابزار هاي مناسبي هستند .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    سعي كنيد كاري نكنيد كه پدر گراميتون رو از مخابرات بيرون كنند ! چون با قرار دادن تجهيزات علي الخصوص DSLAM در مركز شركت خودتون، عملا داريد خطوط تلفن مشترك رو هم به شركتتون انتقال ميديد . . .

مخابرات ببينيد برق 220AC ندارن ؟ با اينورتر يه مقدار شايد مشكل داشته باشيد ولي در كل ابزار هاي مناسبي هستند .
    در مورد بند اولی که ملالی نیست یعنی اینکه هیچ مشکلی نیست تصمیم گیرنده هم باز خودشه
    ولی من هیچ لزومی نمیبینم که تجهیزات توی دفتر خودم باشه.تو مخابرات همه چیزش تامینه

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    در يک مورد ديدم که تجهيزات داخل دفتر بود البته آن شرکت چسبيده به مرکز مخابرتي بود!!!
    شما بايد از برق بدون وقفه 48ولت DC استفاده کنيد (برقي که تمامي تجهيزات خود مخابرات از آن استفاده می کنند) که حتي يک لحظه هم قطع نميشه وبرای تبديل آن به برق 220ولت AC قابل استفاده بوسيله سرورها و تجهيزات ديگر، از Inverter استفاده نماييد. و برای اين مورد شما به هيچ وجه احتياج به UPS نداريد.
    موفق باشيد
    دوست عزیز هنوز آوریزون موندم.نمیدونم چیکار کنم.شما که شناخت کافی دارید.یه مدل اینورتور مارک فاراتل dc به ac معرفی کنید من بخرم که تجهیزاتم ترکیدن.در ضمن این اینورتور دیگه قضیش مثل ups نیست که بگن واسه چنتا کامپیوتر میخوای؟
    یعنی اینکه هر چقدر تجهیزات داشته باشی و بخوای بعدن توسعش بدی با یه اینورتور dc به ac میشه برقشون رو تامین کرد؟برق dc مخابرات هم دائم هست.
    در حال حاضر دوتا سرور و یه روتر و یه dslam و یه مودم پتون و دوتا فن حساب کنید.
    اینورتور فاراتل همراه با مدل و قیمت خواهشن.تو اینترنت هم جایی باشه خریدارم.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خواهشآ فقط اینو بگید که یک روتر سیسکو 1700 و یه dslam corecess 48 port ac و یه مودم پتون و یه هاب 8 پورت و دوتا سرور با قطعات بالا نظیر مادربرد p35 & p31 و cpu 6750 & 6550 جمعآ روی همدیگه چقدر وات مصرف میکنن.دیگه کارم راه افتاده.ممنون

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینورتورفاراتل

قیمت ups 2kW

UPS 2KW قیمت

اطلاعات پورتهای سیسکو1700

ups رک مد 2kw

یوپی اس فاراتل مدل ssp2000 چند امپر است

قیمتups

ssp2000 فاراتل

اطلاعات درمورد سیسکو1700

قیمت ssp2000