نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
برای جمع آوری داده ها و اطلاعات، پرسشنامه ها و فرم های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی مستندات الزامی نیز چارچوب ها و قالب های خاصی دارند که البته نمی توان گفت استاندارد است، ولی معمولا مشاوران براساس تجربیاتشان این چهارچوب ها و قالب ها را تهیه می کنند.

ابزارها و نرم افزارهایی نیز برای مدیریت مستندات و جمع آوری اطلاعات در حین انجام کار ساخته شده اند که نمونه های آنها را می توانید با جستجویی در گوگل بیابید.
قبل از اینکه سوال خودم رو مطرح کنم سرچ کرده بودم! چون حدس میزدم باید یه سری پرسشنامه و قالب خاص برای مقاصد خاص وجود داشته باشد، ولی متاسفانه با کیوردهایی که من استفاده کردم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. البته ابزارهای زیادی وجود داشت که قالب آماده و نرم افزارهایی برای اینکار داشتند ولی تجاری بودند و قیمت بالایی هم داشتند.
اگه امکان داره چند نمونه از این پرسشنامه ها و قالب ها معرفی کنید با این فرض که شرکتی که میخواد isms رو پیاده سازی کنه یه شرکته فناوری اطلاعاته
برای مدیریت مستندات هم به نظر خودم بهتره از DMSها استفاده کرد چون انواع زیادی از اون ها بصورت متن باز وجود داره و در ضمن دسترسی به اسناد هم توی شرکت خیلی ساده تر میشه.