نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: تست کش کردن object ها در squid

عضو غیر فعال
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

تست کش شدن object ها در squid

با سلام خدمت دوستان
    کش ما squid و من شک دارم فایلهایی که دانلود میشه رو کش میکنه یا نه؟
    چطوری میتونم مطمئن بشم؟
    در ضمن در مورد فایلهای مثلا gif و امثالهم مطمئن هستم که کش میشن جون هم توی log پیام TCP_hit میده و هم اینکه خیلی سریع بارگذاری میشه اما در مورد فایلهای دانلودی مثل mpg,wav,mpeg احساس میکن عملیات کشینگ انجام نمیشه چون اصلا توی log چیزی در این مورد نمیبینم ( نه پیام TCP_hit و نه پیام TCP_Miss میده) و مطمئن هستم توی کانفیگ squid فایلهای mpg,wav,mpeg مثل سایر فایلها وارد شده ولی من نمیدونم آیا کش برای اونا اعمال میشه یا نه در ضمن وقتی من مثلا یه فایل mpg رو دانلود کردم اومدم و از توی lan دوباره خواستم که دانلودش کنم دیدم هم پهنای باندم گرفته شد و هم اینکه با سرعت معمولی که قبلا دانلود کرده بودم اینکار انجام شد در حالیکه که کش من قبلا آیزا 2000 بود و در مورد چنین فایلهایی بعد از یکبار دانلود در مرتبه دوم با سرعتی بسیار بالا نزدیک همان 100mb خود lan اینکار انجام میشد.
    اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید در ضمن زمان آپدیت شدن 80 روز میباشد

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط hamid1980 : 2005-07-21 در ساعت 09:20 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

کسی از دوستان کمکم میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1980
    با سلام خدمت دوستان
    کش ما squid و من شک دارم فایلهایی که دانلود میشه رو کش میکنه یا نه؟
    چطوری میتونم مطمئن بشم؟
    در ضمن در مورد فایلهای مثلا gif و امثالهم مطمئن هستم که کش میشن جون هم توی log پیام TCP_hit میده و هم اینکه خیلی سریع بارگذاری میشه اما در مورد فایلهای دانلودی مثل mpg,wav,mpeg احساس میکن عملیات کشینگ انجام نمیشه چون اصلا توی log چیزی در این مورد نمیبینم ( نه پیام TCP_hit و نه پیام TCP_Miss میده) و مطمئن هستم توی کانفیگ squid فایلهای mpg,wav,mpeg مثل سایر فایلها وارد شده ولی من نمیدونم آیا کش برای اونا اعمال میشه یا نه در ضمن وقتی من مثلا یه فایل mpg رو دانلود کردم اومدم و از توی lan دوباره خواستم که دانلودش کنم دیدم هم پهنای باندم گرفته شد و هم اینکه با سرعت معمولی که قبلا دانلود کرده بودم اینکار انجام شد در حالیکه که کش من قبلا آیزا 2000 بود و در مورد چنین فایلهایی بعد از یکبار دانلود در مرتبه دوم با سرعتی بسیار بالا نزدیک همان 100mb خود lan اینکار انجام میشد.
    اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید در ضمن زمان آپدیت شدن 80 روز میباشد
    کسی از دوستان کمکم میکنه؟

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    برای اینکه بفهمی object مورد نظرت cache شده یا نه بهترین راه مشاهده همون log ها هست. و اینکه میگی object مطمئنی cache شده ولی سرعت بارگذاری برای بار دوم کمه خوب بر می گرده به محدودیت هائی که شاید اعمال کرده باشی.
    برای اینکه بیشتر بتونم کمکتون کنم لطفاً محتویات squid.conf خود را در این تاپیک پست بزنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه تست کردن squid

کش squid tcp_miss

squid کش شدن فایلهای ویدئو

تست کش squid

تست کش

کش کردن squid

برچسب برای این موضوع