صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: اسکوئید

نام حقيقي: مائده جاوری

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط porya نمایش پست ها
    اگه منظورتون فایلهایی است که در spool اسکویید ذخیره شده نمیشه باز کرد! و شما مشخص نکردید این فایل 5 گیگ چی هست تا دوستان بتونن بهتر نظر بدن
    من که گفتم چیه . هر چی میدونستم رو گفتم ... کامنت بالا بخونید ببینید منظورم رو متوجه میشید ... چیزی بیشتر از اینا که نوشتم نمیدونم به خدا. لاگ فایل هایی که دانشجویان دانشگامون تو سایت دانشکده فنی و مهندسی در عرض یک هفته سرچ کردند. لینک هایی که رفتند و ... 5 گیگه. بهمونم گفتند اسکوئیده . همینجوری هم با ادیتورهای معمولی باز نمیشه . با اسکوئید آنالایزر کار کرد ولی یه چیزاریه نامربوطی داد. مثلا تعداد لینکها و تعداد روزها ... رو داد. یه اطلاعات کلی داد . من میخوام رسما این فایل باز شه اطلاعات درونش رو ببینم ... همین
    یه چیزایی دانلود کردم به نام log viewer اگه کار کرد خبرشو اینجا میذارم

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط itwoman نمایش پست ها
    من که گفتم چیه . هر چی میدونستم رو گفتم ... کامنت بالا بخونید ببینید منظورم رو متوجه میشید ... چیزی بیشتر از اینا که نوشتم نمیدونم به خدا. لاگ فایل هایی که دانشجویان دانشگامون تو سایت دانشکده فنی و مهندسی در عرض یک هفته سرچ کردند. لینک هایی که رفتند و ... 5 گیگه. بهمونم گفتند اسکوئیده . همینجوری هم با ادیتورهای معمولی باز نمیشه . با اسکوئید آنالایزر کار کرد ولی یه چیزاریه نامربوطی داد. مثلا تعداد لینکها و تعداد روزها ... رو داد. یه اطلاعات کلی داد . من میخوام رسما این فایل باز شه اطلاعات درونش رو ببینم ... همین
    یه چیزایی دانلود کردم به نام log viewer اگه کار کرد خبرشو اینجا میذارم
    فکر کنم فهمیدم این 5 گیگ چی هست .
    من در لینوکس برای گرفتن گراف از کاربر و سایتهای که دیدن از وبمین استفاده میکنم و اینطور که به نظر مییاد این 5 گیگ همون گراف کاربرا هست که در کاربران در چه سایتهای و چه دانلودهای در 1 هفته کردن هست .
    اما فکر میکنم با نودپت باز بشه.

و اگر گراف هم نباشه از روی گفته این دوستمون 99% باید محتوای فلدر cache_dir باشه.

ویرایش توسط ghobar : 2010-07-25 در ساعت 09:13 AM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اسکوئید چیست

اسکوئید چیست؟

فايل لاگ اسكوئيد

vpn چیست

web analyzer persiannetworks.com

فایلهای لاگ در squid چیست؟

تفاوت Rich Text با wordpad چیست

برنامه اسکوئید چیست؟

نرم افزاراسكوييدچيست؟