صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: نسخه جدید squid...

نام حقيقي: saman

مسدود شده
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    2
    خب من هم با آقا بابک موافقم توی شهرستان کوچک نمی شه رفت کلاس که چون من هم مشکل این دوست عزیز را دارم شهرستان با تهران فرقش اسمون وزمینه نمی شه هم دنبال کلاس رفتم بود هم به کارها رسید حالا اگه کلاس هم در شهر خودت باشه یه چیزی نمی شه که از شهرستان تا تهران رفت برای کلاس؟ مجبوریم هم کار کنیم هم دنبال یادگیری باشیم.از نظر دوستان هم تشکر میکنم ولی اگه ممکنه یه کم دوستان را هم دریابید

یاحق

M-r-r و 3hsan سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman608 نمایش پست ها
    خب من هم با آقا بابک موافقم توی شهرستان کوچک نمی شه رفت کلاس که چون من هم مشکل این دوست عزیز را دارم شهرستان با تهران فرقش اسمون وزمینه نمی شه هم دنبال کلاس رفتم بود هم به کارها رسید حالا اگه کلاس هم در شهر خودت باشه یه چیزی نمی شه که از شهرستان تا تهران رفت برای کلاس؟ مجبوریم هم کار کنیم هم دنبال یادگیری باشیم.از نظر دوستان هم تشکر میکنم ولی اگه ممکنه یه کم دوستان را هم دریابید

یاحق
    قربان شهری که بنده سکونت دارم، تا مرکز استان حدود 100 کیلومتر فاصله داره . فاصله بنده تا مرکز استان، (شیراز) و جناب بابک تا همین شیراز، تقریبا برابر هست .
    مهم خواستن هست، ، ،

راجع به راه اندازی و یادگیری و هزینه، هم خدمتتون عارض شوم که منظور من این نبود که برین کلاس و پول بدین استاد، خیلی از مسائل بخصوص مربوط به ISP رو تو هیچ کلاس درسی آموزش نمیدن، منظور من این بود که از همکارا یا دوستان بخواه برات راه اندازی کنن، به مرور با ابزار هایی که تو شبکه ات وجود دارن کلنجار برو، خیلی بهتر یاد میگیری، کارت هم روی زمین نمونده، ... والا، هدف از وجود انجمنی اینچنینی، راه افتادن و به قول شما دریابیدن دوستان هست.

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    قربان شهری که بنده سکونت دارم، تا مرکز استان حدود 100 کیلومتر فاصله داره . فاصله بنده تا مرکز استان، (شیراز) و جناب بابک تا همین شیراز، تقریبا برابر هست .
    مهم خواستن هست، ، ،

راجع به راه اندازی و یادگیری و هزینه، هم خدمتتون عارض شوم که منظور من این نبود که برین کلاس و پول بدین استاد، خیلی از مسائل بخصوص مربوط به ISP رو تو هیچ کلاس درسی آموزش نمیدن، منظور من این بود که از همکارا یا دوستان بخواه برات راه اندازی کنن، به مرور با ابزار هایی که تو شبکه ات وجود دارن کلنجار برو، خیلی بهتر یاد میگیری، کارت هم روی زمین نمونده، ... والا، هدف از وجود انجمنی اینچنینی، راه افتادن و به قول شما دریابیدن دوستان هست.
    ممنون بله حرف شما کاملآ متین.من منظورم استان نبود.توی شهرستان خودمون فراوونه.ولی من در حال حاضر تنها.و نمیتونم شرکت رو بی خیال شم.ولی از شنبه میرم با اونی که گفتم کلاس میگیرم اونم از نوع خصوصیش نه آموزشگاه.بله با دم و دستگاه خودم از روز اول تا الان خیلی ور رفتم و خیلی چیزها رو یاد گرفتم.کش هم با همونی که کلاس میگیرم راه میندازم تا به قول دوستان خودم راه بیفتم.ممنون از راهنمایی شما و دوستانی که توی این سایت زحمت میکشن.

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خواهش عزیز، اینجوری به نظر و تجربه ی من موفق تر خواهید بود؛ انشالله بابت رفع اشکال و تنظیمات جزئی در خدمت خواهیم بود.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: alireza

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز از لحاظ stable بودن linux کمی بهتر هست ولی شما با هر چی که راحتر هستی همونو کار کن یا برو یاد بگیر.در ضمن اینو بگم همیشه تجربه حرف اول رو میزنه.اون چیری که یاد میدن همیشه هم درست نیست

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط net_config نمایش پست ها
    دوست عزیز از لحاظ stable بودن linux کمی بهتر هست ولی شما با هر چی که راحتر هستی همونو کار کن یا برو یاد بگیر.در ضمن اینو بگم همیشه تجربه حرف اول رو میزنه.اون چیری که یاد میدن همیشه هم درست نیست
    آره ولی هر چند تجربه ندارم احساسم میگه که لینوکس بهتره
    ممنون

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    به احساست توجه کن، لینوکس واقعا بهتره !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    فقط لینوکس

نام حقيقي: محمد مددی

تازه وارد شناسه تصویری madadi1986
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

بسیار عالی بود ..

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود برنامه squid

دانلود نرم افزار squid

squid دانلود

دانلود نرم افزار اسکوئید

نرم افزار squidبرنامه squidدانلود نرم افزارsquidدانلود squidدانلود squid برای لینوکسدانلود اسکوئیدنرم افزارsquidدانلود اسکوئید نرم انزاردانلود ورژن جدید squidدانلود برنامه اسکوئیدنصب برنامه squidSquidدانلود نرم افزار تحت ویندوزSquidدانلود این برنامهSquid دانلود این برنامهنرم افزار لینوکس squidدانلود برنامه squid proxySquid ویندوزدانلود squid نسخه لینوکسینصب نرم افزار squidدانلود نرم افزار Squid serverدانلود نرم افزارهای مدیریت squid

برچسب برای این موضوع