صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: عدم دسترسی به وب بعد از نصب ISA سرور

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    شرمنده پا برهنه میام وصت بحث :
    سرویس DNS رو دقیقا چی کار کردید ؟

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    خواهش میکنم دوست عزیز
    بار اول اون رو روی کارت Internal ست کردم و بعدش اون رو روی کارت External ست کردم.
    کلاینتها هم از DHCP آی پی میگیرند و اولین DNS مربوط به شبکه داخلیه و دومی هم مربوط به شبکه اینترنت معمولا 4.2.2.3
    زمان Ping مشکلی نداره یعنی می تونم از کلاینتها هر سایتی رو پینگ کنم! ولی نمی تونم صفحه Http باز کنم! حتی HTTPS باز میشه!

نام حقيقي: amir rahimi

عضو عادی
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    2
    یه تجربه ای من داشتم اونم سر تاریخ و ساعت بود رو سرور ISA چک کن ببین تاریخ و ساعت درسته یه پیشنهاد دوستانه ببین دوست عزیز من مایکروسافت عملا نتونسته تو فایروال قوی باشه سعی کری بری سراغ بقیه سولوشن ها به نظر من k-r-i-o control رو چک کن گزارش های خوبی میده

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tarimi نمایش پست ها
    یه تجربه ای من داشتم اونم سر تاریخ و ساعت بود رو سرور ISA چک کن ببین تاریخ و ساعت درسته یه پیشنهاد دوستانه ببین
    سرور آیزا یکی از سیستمهای داخل دامینه و ساعتش تنظیم میشه.البته باز هم چک کردم خیر مشکل ساعت و تاریخ نداره.
    دوست عزیز من مایکروسافت عملا نتونسته تو فایروال قوی باشه سعی کری بری سراغ بقیه سولوشن ها به نظر من k-r-i-o control رو چک کن گزارش های خوبی میده
    در اینکه مایکروسافت تونسته در فایروال نرم افزاری قوی باشه یا نه بنده در حد تشخیصش نیستم ولی تا جایی که تجربه کردم منصفانه بگم خیلی از موارد جلوتر از بقیه ست و در برخی از موارد هم مساوی. به هر حال این موضوع خیلی تخصصیه. ما فقط در حد ویندوز نصب کنیم
    در مورد بقیه سولوشن ها هم در مورد کریو کارهایی کردم و ازش خوشم اومد ولی مشکل اصلی بنده با نصب درایور کارت شبکه سرور در کریو می باشد که البته به یه راه کارهایی رسیدم ولی فعلا عملی نکردم ببینم تکلیفم با آیزا چی میشه.
    شخصا ترجیح می دم با آیزا به خاطر نرم افزارهای کمکیش و یا TMG کار کنم.
    اگر بتونم کرک های مناسبی برای نرم افزارهای کمکی آیزا در نسخه TMG پیدا کنم کارم حله.
    راستی یه سوال :
    اگر بخواهم فقط گزارش گیری رو از کاربرام انجام بدم آیا با TMG تنها میشه؟

نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    آقا حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اومدم کارت شبکه داخلیم رو عوض کردم و سوییچ مجازی خود ESX همون E1000 استفاده کردم!مشکلم برطرف شد و تونستم با همون تنظیمات Http رو هم باز کنم.
    از افرادی که لطف کردند و کمک کردن مخصوصاً علی آقای علیپور تشکر میکنم.
    حالا جریان دقیقا چیه نمی دونم ولی به احتمال خیلی زیاد از درایور کارت شبکم بود.

نام حقيقي: ARZ

عضو عادی
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    2
    یه تجربه ای من داشتم اونم سر تاریخ و ساعت بود رو سرور ISA چک کن ببین تاریخ و ساعت درسته یه پیشنهاد دوستانه ببین دوست عزیز من مایکروسافت عملا نتونسته تو فایروال قوی باشه سعی کری بری سراغ بقیه سولوشن ها به نظر من k-r-i-o control رو چک کن گزارش های خوبی میده
    سولوشنی که شما اسم بردین اصلا فایروال هستش؟ لطفا برای اینکه ببینین مایکروسافت توی فایروال موفق بوده یا نه به گزارشات رسمی و مراکز مرجع مثل gartner مراجعه کنین. توی آخرین گزارش gartner مایکروسافت جزو leaderها و بعنوان دومین leader مشخص شده. ضمنا ببینین اصلا اسمی از سولوشنی که شما گفتین آورده شده یا نه.

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf80t66113-new.html

isa سرورعدم دسترسی به یک ادرس در ایزامشکل بعد از نصب isaعدم دسترسی سیستمها به ISA

برچسب برای این موضوع