نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات ISA به صورت موقت اعمال می شوند.

نام حقيقي: سينا صادقي

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

تنظیمات ISA به صورت موقت اعمال می شوند.

با سلام تنظیماتی که بر رویسرور اعمال می شود با تاخیر تاثیر ان را میبینیم و بعد از مدتی نیز عمل نمی کنند مثلا یک سرور خاص را اینترنت دار میکنیم. از لحظه ای که Rule موردنظر نوشته شده و اعمال می شود تا لحظه ای که سرور اینترنت دار می شود 3-5 دقیقه طول میکشد.سرور مدت زمانی که متغیر است اینترنت دارد و سپس بعد از آن قطع می شود.ISA 2006 بر روی یک کیس معمولی با CPU Core 2 Duo و 2GB رم نصب شده است.در اینکه مشکل از سخت افزار ضعیف است یا نه شک داریم.تنظیمات خاص دیگری بر روی سرور اعمال نشده است.منتظر جواب شما دوستان هستم!!!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    30 تا 60 ثانیه رو من خودم تجربه کردم با آیزا و TMG ... ولی 4-5 دقیقه خیلی زیاده ..!
    تعداد کاربر همزمان رو نفرمودید چندتا هست؟!
    سخت افزار که ضعیفه. رم خیلی کمه ..!

sinasadegh سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام تعداد کاربران همزمان حداکثر 60 تا می باشد.بر روی سروری که میخواهیم از طریق ISA اینترنت دار شود ما یک نرم افزار تحت وب داریم که از طریق اینترنت نیز قابل دسترسی است منتها فعلا کسی از آن خبر ندارد و ترافیک بیشتر از سمت شبکه داخلی می باشد.لازم به ذکر است که ما 2تا ISA در شبکه داریم.یکی برای شیرینگ اینترنت که از طریق WEB Proxy اینترنت را به کاربران میدهیم و دیگری همین سرور ISA موردبحث که به منظور Web Publishing مورد استفاده قرار می گیرد.سوالم اینه که چون این 2 تا سرور تو یه Array هستند این مشکلات مربوط به اینترنت دهی به وجود نیامدن؟باز هم تشکر !!!

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام.لازمه اطلاعات بیشتری از شبکه مون در اختیار بزارم.ببینید ما رو این سرور ISA تنظیمات مربوط به Web Proxy رو فعال کردیم و همچنین Web Publishing رو هم بر روش داریم.تنها کاری که میخوایم بکنیم اینه که سرورمون با IP برابر با 172.16.31.14/24 اینترنت مستقیم داشته باشه.به همین سادگی!!!!من رول مورد نظر رو نوشتم و اونو شماره 1 در Firewall Policy قرار دادم.منتها در حد یک دقیقه اینترنت داریم و بعدش قطع میشه و معلوم نیست کی دوباره وصل بشه یعنی خود بخود قطع و وصل میشه.سعی کردم به سیستم های دیگه اینترنت مستقیم بدم ولی مشکل پابرجا بوده.سخت افزار رو ارتقا دادم ولی نشد.ISA رو از اول نصب کردم و تنظیمات Web Proxy رو انجام دادم و بعدش رول موردنظر رو نوشتم بازم نشد.بنظرتون تنظیمات مربوط به Web Proxy باعث شده که سرور ما اینترنت مستقیم نداشته باشه؟نوع Authentication که ما انتخاب میکنیم Basic هستش.نمیتونه مشکل از اینجا باشه؟خیلی مشکل عجیب غریبیه.از دوستان عزیز خواهش میکنم در صورت امکان کمک کنند.

- - - ادامه - - -

دوستان IP سرور ISA برابر 172.16.31.9 و IP سروری که میخوایم اینترنت مستقیم داشته باشه 172.16.31.14 هست که یه اپلیکیشن Web-Based بر روش داریم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع