نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: افزودن یک لایه دیگه برای امنیت وب سرور داخلی

نام حقيقي: meysam

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    23

افزودن یک لایه دیگه برای امنیت وب سرور داخلی

سلام من یه وب سایت داخلی دارم که میخوام از بیرون شرکت دیده بشه با آیزا پابلیش کردم و الان مشکی واسه باز کردن سایت از خارج از شرکت ندارم فقط دنبال یه راه دیگه برای باز کردن سایت هستم مثلا وقتی آی پی سرور داخلی رو میزنن اول یوزر پسورد دامینی یا یه یوزر پسورد دیگه بخواد ازم دقیقا عین FTP ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از چی میتونم استفاده کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: meysam

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام من تو isa تو قسمت publish برای lissener رفتم Authentication تعریف کردم که دو تا حالت اکتیو دایرکتوری و Radius داره برای اکتیو مشکلی نداشتم و یوزرهایی که از بیرون کانکت میشن به وب سایت یه کادر لاگ این باز میشه و با یوزر دامینی کانکت میشن ولی مشکل اینجاست که تمام یوزرها میتونن کانکت بشن و من فقط میخوام چند تا کاربر خواص بتونن لاگ این کنند . به همین دلیل رفتم سراغ Radius تنظیماتشو انجام دادم و وقتی از بیرون میخوان کانکت بشن ازشون یوزر و پسورد میپرسه ولی یوزر و پسو رد و قبول نمیکنه ... چه کار دیگه ایی باید انجام بدم کسی تجربه ای از Radius سرور (IAS,AD( داره ؟؟؟؟

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط pila pila نمایش پست ها
    سلام من تو isa تو قسمت publish برای lissener رفتم Authentication تعریف کردم که دو تا حالت اکتیو دایرکتوری و Radius داره برای اکتیو مشکلی نداشتم و یوزرهایی که از بیرون کانکت میشن به وب سایت یه کادر لاگ این باز میشه و با یوزر دامینی کانکت میشن ولی مشکل اینجاست که تمام یوزرها میتونن کانکت بشن و من فقط میخوام چند تا کاربر خواص بتونن لاگ این کنند .
    خب تو تنظیمات Rule و در تب Users ، کاربران مورد نظرتون رو اضافه کنید و بقیه رو حذف کنید .

pila pila سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

امنیت در وب سرور site:forum.persiannetworks.com

برچسب برای این موضوع