نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راه اندازی isa server

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    سلام دوست من
    سال نو مبارک. یه نگاهی به این لینک بندازید
    Getting started with Microsoft ISA Server 2006
    اگر هم توضیحات میخوایید بهتره کمی توی فروم بگردید. راستش با این طرح پرسش بعید میدونم به جایی برسید چون سوالتون خیلی مبهم و کلی بود. درست مثل سوالی که خبرنگار ها تیو کنفرانس میپرسن که به نهایت توضیحات رو بگیرن.
    سوالتون رو کمی دقیق تر و ریز تر پرسید،
    ( ولی نمیدونم چه ارتباطی بین isa server و gns3 هست ، البته برای دسترسی دادن به یه isa server توی gns3 میتونید هم از سرور واقعی استافده کنید که روش isa باشه هم از virtualbox که روش isa نصب کردید و اون رو به محیط gns3 ارتباط بدید )

jalaladdin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalaladdin نمایش پست ها
    لطفا درمورد راه اندازی isa server در gns3 توضیحاتی بفرمایید
    سلام.احتمالا منظورتون راه اندازی آیزاسرور در محیط مجازی مثل vmware workstationویا virtual pcباشه.اگر این هست جواب بدید تا دوستان راهنمایی کنند.چون gns3مجازی ساز سیسکو هست بیشتر و برای سرور نیست

نام حقيقي: سعید ثائبی

عضو عادی شناسه تصویری ssvp
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    64
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalaladdin نمایش پست ها
    لطفا درمورد راه اندازی isa server در gns3 توضیحاتی بفرمایید
    سلام
    اول در هر محیط جازی که میخواید ایزا رو نصب کنید . بعد اینترفیس یا انترفیس هایی رو که به سرور ایزا اختصاص دادید رو شناسایی کنید .
    اضافه کنید و بهتره که ایکن اون رو به سرور تغییر بدین و اینترفیس هایی cloud یک GNS3 در
    .Cloud رو که به ایزا سرورتون اختصاص داده بودین رو بایند کنید به این

نام حقيقي: jalal

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    برای تمرین میخوام درgns3 یک isa server راه بیندازم بدین صورت سه ابر گذاشتم وبه یک روتر وصل کردم و درvmeare هم winserver2003 راه انداختم چگونه این ابرها به vmware وصل کنم

- - - Updated - - -

برای تمرین میخوام درgns3 یک isa server راه بیندازم بدین صورت سه ابر گذاشتم وبه یک روتر وصل کردم و درvmeare هم winserver2003 راه انداختم چگونه این ابرها به vmware وصل کنم

نام حقيقي: سعید ثائبی

عضو عادی شناسه تصویری ssvp
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    64
    سپاسگزاری کرده
    18

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    در vmware دو تا ویندوزxp ویکی ویندوز سرور 2003 نصب کردم دراین پنجره Control Panel\Network and Internet\Network Connections
    دوتا کارت شبکه vmnet1 ,vmnet8 دارم این ها را به ابرها وصل کردم حالا چگونه درویندوز سرور 2003 که در vmware نصب شده isa seerver نصب کنم

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    برای ISA حداقل دو NIC در نظر بگیرید، یکی External و دیگری برای Internal و روی یک سیستم دیگر (از نظر استاندارد بودن کار ) با هر OS که می توانید ، نرم افزار GNS3 نصب کنید ، سپس nodهای مربرطه با Config مورد نظر توی GNS3 پیاده سازی کنید و سپس با یک Cloud به یک NIC سخت افزاری آن را Connect کنید که در Range شبکه Internal شما باشد یا حالا بر اساس شبکه ای که مدنظر دارید می توانید سناریوهای مختلفی را پیاده سازی کنید ، بهتر بود به سناریو موردنظرتون هم اشاره ای می کردید.

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    میشه در مورد نصب isa server در ویندوز 2003 در vmware بیشتر توضیح دهید

- - - Updated - - -

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    لطفا راهنمای کنید

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    برای ISA حداقل دو NIC در نظر بگیرید، یکی External و دیگری برای Internal و روی یک سیستم دیگر (از نظر استاندارد بودن کار ) با هر OS که می توانید ، نرم افزار GNS3 نصب کنید ، سپس nodهای مربرطه با Config مورد نظر توی GNS3 پیاده سازی کنید و سپس با یک Cloud به یک NIC سخت افزاری آن را Connect کنید که در Range شبکه Internal شما باشد یا حالا بر اساس شبکه ای که مدنظر دارید می توانید سناریوهای مختلفی را پیاده سازی کنید ، بهتر بود به سناریو موردنظرتون هم اشاره ای می کردید.
    درvmware , ویندوز 2003 نصب کردم ویک isa server 2006 در همین ویندوز نصب کردم چگونه دو دnic را به isa وصل کنم میخوام یک کارت شبکه ویندوز سرور باشه وکارت شبکه دیگر بصورت bridge باشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی isa server 2012

راه اندازی isa server

راه اندازی isa با vmware یک کارت

راه اندازی isa در vmware

راه اندازی ایزا

راه اندازی radius server

نحوه نصب و راه اندازی isa server2012

نصب و راه اندازی isa erver 2006پياده سازي آيزا سرور 2010نصب و راه اندازی radius server 2008راه اندازی proxy server با tmgچگونه isa راه اندازی کنمradius server راه اندازی شبکهراه اندازی tmg serverراه اندازی isa سرور در server 2012vmware راه اندازی windows server2008راه اندازی isa server در ویندوز 2003راه اندازی اینترنت با isa serverراه اندازی آیزا سرور 2003چگونه یک isa سرور راه اندازی کنیمراه اندازی سرورisa در vmware نصب و راه اندازی isa server 2006راه اندازی radius server در ویندوز 7نصب isa server روی ویرچوالراه اندازی server internet

برچسب برای این موضوع