نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: عدم نمایش در پنجره مانتورینگ bandwidth Splitter

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228

عدم نمایش در پنجره مانتورینگ bandwidth Splitter

با سلام
    من روی یک سرور TMGنرم افزار bandwidth Splitter نسخه 1.36 دارم تا چند پیش همه چیز درست کار میکرد الان چند روزی تو پنجره مانیتورینگ چیزی نشان نمیده آیا رول خاصی باید در TMG تعریف کنم یا باید برنامه را دوباره نصب کنم
    البته بگم این سرور 5 یوزر بیشتر نداره و مشکل مرسوم کرک بیشتر از 10 تا باهاش ندارم

موضوعات مشابه:

نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma.ffcc نمایش پست ها
    با سلام
    من روی یک سرور TMGنرم افزار bandwidth Splitter نسخه 1.36 دارم تا چند پیش همه چیز درست کار میکرد الان چند روزی تو پنجره مانیتورینگ چیزی نشان نمیده آیا رول خاصی باید در TMG تعریف کنم یا باید برنامه را دوباره نصب کنم
    البته بگم این سرور 5 یوزر بیشتر نداره و مشکل مرسوم کرک بیشتر از 10 تا باهاش ندارم

یعنی 20 نفر دیدن هیچ کس نبود بدونه
    حال یکی درخواست همکاری یا مشورت درباره کاری یا چیز غیر مورد شبکه بده شونصد نفر جواب میدن والا بخدا اینم شد انجمن

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma.ffcc نمایش پست ها
    با سلام
    رول که باید تو shaping تعریف کنی که ظاهرا قبلا تعریف کردی
    مطمئنید که کلاینت ها تو این shape Rule قرار میگیرن ؟
    اصلا تو این حالت ، shaping روشون اعمال میشه ؟
    سرویس BWS رو Restart کردی ؟
    اگه همه اینا رو تست کردی و بازم مشکل هست پیشنهاد میکنم یه نسخه دیگه نصب کنید یا همین نسخه رو یکبار حذف و دوباره نصب و تست کنید .
    در ضمن چون زیر 10 تا user دارید کرکش نکنید و همونطور استفاده کنید مخصوصا این نسخه 1.36 رو .

ویرایش توسط al1p0ur : 2011-12-07 در ساعت 05:47 PM
    sma.ffcc سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    ممنون علی آقا چک میکنم نتیجه رو میگم

کلمات کلیدی در جستجوها:

Bandwidth Splitter

bandwidth splitter tmg 2010 crack

bandwidth speliter serial

مشکل bandwidth splitter

همه چیز درباره bsplitterbandwidth splitter 1.36 crackعدم نمایش کلاینت bandwith splitterدانلود کرک bandwidth splitter 1.36bandwidth splitter 1.36 for tmg with crack مانیتورینگ با bandwidth splitter site:forum.persiannetworks.com bandwidth splitter persiannetworksنحوه کرک tmg bandwidth splitterکار bandwidth splitterbandwidth splitter دانلود tmgمانیتورینگ درbandwidth spliterbandwidth splitter نسخهTMG 2010 crack دانلودbandwidth for tmg برنامهمانیتورینگ وband widthمانیتورینگ سایت با ISABANDWITHhow do crack bandwithsplitter 1.36tmg bandwidth splitter مشکلهمه چیز در مورد band with splittrebandwidth splitter عدم نمایش یوزرbsplitter 1.36 دانلود

برچسب برای این موضوع