صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: راه اندازی کش

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    با این اوصاف، نیاز شما به افزایش پهنای باند بیشتر از کش سرور خواهد بود؛ هر چند در برخی ساعات که با ترافیک مواجه هستید، کش سرور کمک خوبی خواهد بود.

ضمنا؛ انشالله با این تعرفه ها، احیانا شما یا کاربرانتان که انتظار پهنای باند اختصاصی ندارند ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: JaVaD

عضو عادی شناسه تصویری mjzaret
    نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    مي‌دونم با توجه به گفته‌هام بايستي دنبال پهناي باند باشم. اما درآمدم آنچنان نيست كه هزينه‌ها رو بپوشونند و تازه اول كار هستم و نمي‌خوام بي‌گدار به آب بزنم.

با اين حال با توجه به سرويسهايي كه در شهرمون وجود دارند (2 سرويس دهنده ديگه: يكي شاتل و ديگري دوران) سرويسم خوبه و مشتريان در بيشتر اوقات راضي هستند و بيان كردم در صورت اوج كمي با مشكل مواجه ميشوم و اون هم به خاطر اينه كه سرويسهاي من نامحدودند.

يعني تعرفه‌هاي من بالاست؟ همين سرويسها رو شاتل با محدوديت بالاتر از قيمت من ارائه مي‌ده.!!!

با توجه به همه مطالب گفته شده مي‌تونيد يه راه و روش ارزان و مطمئن به من ارائه كنيد تا سرويسم بهتر بشه؟

در حال حاضر شركت دوران داره از كش استفاده مي‌كنه و اگه كاربري بخواد لينك مستقيمي رو كه قبلاً از همين سرويس دانلود شده دانلود كنه با سرعت Downstream تنظيم شده در مودم دانلود مي‌كنه.

در جايي خودم ديدم كه فايلي با سرعت 250 كيلوبايت بر ثانيه در حال دانلود بود و خيلي براي جالب شد. در صورتي كه اكانت 128 داشت و طبق روال عادي بايستي ترانسفر ريتش حدود 16 باشه.

شاد باشيد

amin-net سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یه کش سرور میتونه به سرویس شما کیفیت بالاتری بده؛ مشروط به اینکه کار رو به درستی انجام داده باشید.
    در خصوص ارسال Object های کش شده با سرعت بالاتر هم، یکی دیگر از خدمات کش سرور ها این مورد است که ابزار مدیریت کننده سرعت خطوط، درخواست هایی که بصورت داخلی پاسخ داده میشوند را مشمول محدودیت قرار نمیدهد.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    براي استفاده از كش سرور چگونه بايستي كش سرور رو در سرويسم قرار بدم؟

تجهيزاتم از قبيل روتر و DSALM همه در مخابرات قرار دارند و در دفتر كارم فقط سرور اكانتينگ هست.

اگه كش سرور رو بخوام در دفترم قرار بدم به چه تجهيزاتي نياز دارم؟

شاد باشيد

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    کاربران شما، بوسیله PPPoE به شما مرتبط میشن. باید ببینید کدوم ابزار نقش PPPoE Server رو انجام میده ؟ سپس چک کنید درخواست های کاربران، روی همین سیستم پاسخ داده میشن یا خیر، در صورتی که روی همین ابزار باشه، gateway اون رو به سمت کش تغییر میدین، در صورتی که روی ابزار دیگه ای پاسخ داده میشن، gateway اون سیستم رو باید جابجا کنید.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    515
    سپاسگزاری شده
    213
    سپاسگزاری کرده
    562
    بله تمامي كاربران با استفاده از PPPOE به اينترنت وصل مي‌شوند.

ميشه در مورد اين PPPOE سرور بيشتر توضيح بديد؟

در صورتي كه سروري كه درون دفتر دارم خاموش بشه تمامي مشتركين Error 691 مي گيرند.

به احتمال زياد روي همين سيستم پاسخ داده مي‌شوند. آخه وقتي سرور خاموش بشه تمامي كاربران Error 691 مي‌گيرند.

يعني چي Gateway رو تغيير بدم؟

يعني Gateway سرور اكانتينگ رو IP كش قرار بدم؟

شاد باشيد

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی کش سرور

نصب کش سرورکش سرورکش سرور لینوکسنرم افزار راه اندازی کش سرور در لینوکسراه اندازي كش سرورطریقه راه اندازی کش سرور SQUID برای ISPhttp:forum.persiannetworks.comf80t45256.htmlچطور از کش سرور استفاده کنیم راه اندازی کش squidوظیفه کش سرورکش سرور در لینوکسمشخصات برای کش سرورراه اندازی کش سرور برای isp توسط squidراه اندازی کش سرور در شبکهکانفیگ کش سرور اینترنتراه اندازی اسکوید برای cach server اطلاعاتابزار کش سرور شبکهراه اندازی اسکویدکشینگ سمت سرور چیستراه اندازی pppoe server روی اسکوئیدوظایف کش سروروظایف کش سرور هامشخصات کش سرورکشینگ سرور چیست

برچسب برای این موضوع