صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 40

موضوع: transparent ISA

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    amir jan shoma ta hodoody hagh darin amma ino deghat bokon ke khode MIcrosoft ham DISCOURAGE MIKONEH, bishtare mavaghe rahe halle shomaro be onvaneh akharin rahe hal pishnahad mikoneh , va khodesham hamishe mige ke age Web proxy ya firewall client naboodan VA NATONESTY BARASHOON iNTERNAL DNS SERVER PROVIDE koni oon moghe boro soraghe set kardaneh Valid DNS baraye clients,

ke hala age bekhad in doostemoon in karoo ham anjam bede , bayad too ISA server YE acces rule ham baraye DNS Protocol set koneh

have fun

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    ما که نت میکنیم و خلاص !

نام حقيقي: سام قراچه

عضو غیر فعال شناسه تصویری matrixco.sec
    نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23
    ممنون از راهنمائی تکمیل و جواب های دقیق دوستان غزیز:
    خیلی از دوستان در این مباحث فرمودند که برای ترانسپرنت کردن ISA در LAN بعد از نصب ISA و قرار دادن دیفالت گت وی کلاینت ها برای ISA SERVER ترانسپرنت می شه نیازی به پروکسی ( منظور در Explorer کلاینت های کاربران LAN هستش ) نیست .
    من بعد از نصب ISA 2000 و تنظیمات اون ، فقط به صورت proxy می تونم از ISA استفاده کنم و به صورت ترانسپرانت ( منظورم همون کاربران LAN هستش ) نمی تونم استفاده کنم و Page ندارن .
    دوستان گرامی ممنون می شم اگر ما رو ارشاد کنید .

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    ببین دوست عزیز باید بری رو isa و اون کارت شبکه ای که اومده تو شبکه داخلی رو gateway اونو به ip اینترنتی که داری تغییر بدی
    اینجوری کار میکنه
    یه راه دیگه اش تنظیمات خاص روی dns و dhcp در windows است که الآن حال ندارم این کار بالا رو بکن اگه جواب نداد دوباره تو همین تاپیک یه off بذار تا ببینمت آخه من فقط آخرین تغییرات رو میبینم
    so jimmy gets high
    (daniel powter)

نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23
    gateway روی کارت شبکه External که به اینترنت وصله گذاشتم ، در ضمن فکر نکنم برای کارت شبکه Internal نیازی به gateway باشه .
    ببین دوست عزیز باید بری رو isa و اون کارت شبکه ای که اومده تو شبکه داخلی رو gateway اونو به ip اینترنتی که داری تغییر بدی
    اینجوری کار میکنه

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    matrixco.sec : شما بايد گيت وي كلاينت ها رو آي پي كارت شبكه اينترنال آيزا بديد. دي ان اس كلاينت ها رو هم بايد آي پي وليد بديد مثل 192.9.9.3 . در اين حالت اگر وب باز نكرد ، اينجا مشكل رو بنويسيد.

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقا شما چرا حرف گوش نمیکنی
    اول روی isa این تغییرات رو بده
    بعد روی کلاینتها بیا و gateway رو بده به اون کارت شبکه ای که تو isa روی شبکه محلی ات استش!
    بابا تست شده 100%

نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23
    ممنون از همگی مشکل من حل شده ......
    مشکل همون DNS های بودن که من DNS های ولید رو ست کردم درست شد....
    در ضمن من برای DNS سرور در کنار ISA از نرم افراز اکسترا دی ان اس استفاده کردم تا 2 یا 3 روز اول خوب کار کرد ولی بعد که رزوهاش پر می شود قاط می زد ....... ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزيز
    ابتدا بايد به عرض شما برسانم كه بايد سيستم عامل شما 2003 سرور باشد . دوما اينكه بايد سرويس اكتيو دايركتوري را بر روي سرو ر راه اندازي كنيد تا بتوانيد يوزرها را در آنجا تعريف كنيد سپس در آيزا بايد در قسمت nat بايد vpn را فعال كنيد تا يوزرها بتوانند از طريق كانكشن vpn به سرور آيزا مرتبط شوند بعد از اين و از همه مهمتر اينكه در قسمت network آيزا يا نتورك را طوري تعريف كنيد كه internal شما مستقيما به external شما مرتبط باشد در اين حالت يوزر از طريق كانكشن vpn كه بر روي كامپيوتر خودش ايجاد مي*كند به سرور آيزا وصل مي*شود و سرور آن را به اينترنت (external) وصل مي*كند در اين حالت ديگر نيازي به ست كردن پروكسي نيست. براي راهنمايي بيشتر شما مي*توانيد از لينك زير استفاده نمائيد.
    ISA SERVER 2004

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب من همه نوشته های دوستان رو خوندم ولی خدایی متوجه دو تا مطلب نشدم
    اول اینکه این دوست ما آخر کار قرار اینترنت رو به dialup برسونه و یا فقط روی lan
    دوم اینکه چرا بعضی از دوستان محترم از حروف انگلیسی واسه جواب دادن استفاده می کنند خوب دوستان بعضی ها مثل خوده بنده به خوبی نمیتونن بعضی کلمات رو درک کنند .

حالا اگر شما بتونید مشکل روی lan رو حل کنید به سادگی میتونید مشکل dial-up رو هم حل کنید . اگر بخواهید isa رو به صورت شناور در شبکه در بیارید به صورتی که برای استفاده از امکاناتش نیازی به تغییر در تنظیمات IE نباشد . باید یک مسیر ساده را طی کنید و آن هم نصب isa با استفاده از دو کارت شبکه است .
    کارت اولی رو با IP ایی که اتصال به اینترنت را مهیا می کند تنظیم می کنیم و بر روی کارت دوم یک ip از جنس lan یعنی 192.168.1.1 تنظیم می کنیم .

بعد از کانفیگ isa برای کلاینت های توی شبکه lan نباید از dhco و یا auto diecovery استفاده کرد . تنها کافی است به شکل ساده به هر کلانیت یک ip از جنس lan با قرار دادن gateway سرور isa یعنی 192.168.1.1 و به جای dns ها هم از dns های مخابراتی مانند 217.218.127.105 استفاده کرد .

با اینکار کلاینت های شما در شبکه قرار می گیرند و به صورت صد در صد ترافیکشون از طریق isa مدیریت میشه و اما برای dial-up اگه از خطوط e1 استفاده می کنید کمی کار پیچیده است ولی به صورت خلاصه میشه خیلی ساده مانند سرورهای linux با isa برخورد کرد و به صورت تک کارت در شبکه قرار بگیرد و کاربران dial-up هم به سرور isa متصل بشوند .

در صورت داشتن سوالات بیشتر در همین بخش مطرح کنید .

mhsnrah سپاسگزاری کرده است.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

TOZIH DNS 1_2 GMAIL

نصب isa به صورت transparent

پروکسی transparent isa

توضیح isa

قرار دادن سرور isa به صورت ترانسپرنت

توضیح isa transparent cache

ISAتوضییح

مشكل bad gatewaye

تنظيم اينترنت بصورت شناور در isa server