نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط th95
  • 3 توسط al1p0ur
  • 2 توسط al1p0ur
  • 1 توسط esmail2009

موضوع: دادن اکانت رایگان در ایزا

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124

دادن اکانت رایگان در ایزا

با سلام خدمت عزیزان یه سوال
    من برای یوزرها تعریف کردم که هر روز 25 مگ سهمیه اینترنت دارند در ایزا 2006 و برنامه بندویث
    حالا میخام به این عزیزان طی ساعت خاصی بدون محدودیت اینترنت بدم به جه صورتی این کار رو باید انجام بدم با تشکر
    چون در برنامه بندویث برای سرعت زمانبندی هست ولی برای محدودیت دانلود زمانبندی نداره

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    شما که نمی توانید رولهایی بسازید که ضد هم باشند

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    يه چيزي به ذهنم رسيد
    مثل اين اكانتهاي ADSL
    شما هم يه امانت براي اون زمانشون بذاريد و تعاريف دلخواهتون رو روي اون انجام بديد
    (مثلا يه اكانت Guest كه طي زمان خاصي وصل ميشه و محدوديت هم نداره)

اميدوارم خيلي بد نگفته باشم

esmail2009 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    اقا محمد من ایزا رو از طریق نرم افزار کلاینت خود ایزا راه انداختم منظورتون که vpn نیست چه جوری اکانت gust راه بندازم همون طور که گفتم مشکل در زمانبندی قسمتی که نرم افزار بندویث محدودیت حجم میزاره این زمانبندی رو نداره و

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    با خود isa firewall client كار ميكنيد ؟
    يوزرها رو از اكتيو ميخونيد ؟ يعني طرف با لاگين ديگه ميفته توي گروه مخصوص به خودش (با توجه به AD Auth) و ميره جلو
    يا نه باز موقع باز كردن IE از پراكسي استفاده ميشه و رمز ميخواد ؟

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmail2009 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان یه سوال
    من برای یوزرها تعریف کردم که هر روز 25 مگ سهمیه اینترنت دارند در ایزا 2006 و برنامه بندویث
    حالا میخام به این عزیزان طی ساعت خاصی بدون محدودیت اینترنت بدم به جه صورتی این کار رو باید انجام بدم با تشکر
    چون در برنامه بندویث برای سرعت زمانبندی هست ولی برای محدودیت دانلود زمانبندی نداره

یک Shap Rule بسازید و Action اون رو No shaping بذارید ، schedule مورد نظرتون رو هم توش انتخاب کنید ، apply to و Destination مورد نظر رو هم انتخاب کنید و در قسمت Extra گزینه Don't count traffic on account of traffic quota را انتخاب کنید .
    اینجوری در اون بازه زمانی هیچ حجمی برای کاربرانتون محاسبه نخواهد شد .
    خارج از اون بازه چون ترافیک در shape rule قرار نمیگیره دوباره از حجم ترافیک کاربران کم خواهد شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط hraeissi نمایش پست ها
    شما که نمی توانید رولهایی بسازید که ضد هم باشند
    بستگی داره چطوری از اون رول ها استفاده کنید

ویرایش توسط al1p0ur : 2010-09-21 در ساعت 04:31 PM
    th95، esmail2009 و iceflower سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    با تشکر از علی اقا استاد ایزا فردا ان شا اله تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

علی اقا یه سوال دیگه داشتم ما دو خط ای دی اس ال داریم ا ز دو شرکت متفاوت من دو سرور ایزا راه انداختم میتونم با یه سرور ایزا طوری تنظیم کنم که به محظ قطع شدن یکی دومی اتوماتیک بیاد رو خط و زمانی که اولی وصل شد دو باره از خط خارج بشه یا اینکه این روش رو صلاح نمیدونید و همون دوتا سرور ایزا خوبه چون کلاینت ها باید دستی سرور رو عوض کنند

البته علی اقا ببخشید سوالات ما یه کمی به قولی عتیقه است ولی چکار کنیم که گیر ادم های عتیقه افتادیم

ویرایش توسط esmail2009 : 2010-09-21 در ساعت 10:51 PM

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmail2009 نمایش پست ها
    علی اقا یه سوال دیگه داشتم ما دو خط ای دی اس ال داریم ا ز دو شرکت متفاوت من دو سرور ایزا راه انداختم میتونم با یه سرور ایزا طوری تنظیم کنم که به محظ قطع شدن یکی دومی اتوماتیک بیاد رو خط و زمانی که اولی وصل شد دو باره از خط خارج بشه یا اینکه این روش رو صلاح نمیدونید و همون دوتا سرور ایزا خوبه چون کلاینت ها باید دستی سرور رو عوض کنند
    کاش تاپیک جدا میزدید .
    1- شما برای این کار باید از خصوصیت NLB در نسخه Enterprise آیزا استفاده کنید . با این خصوصیت میشه چند تا کامپیوتر رو به صورت یک گروه در بیارید که از یه ip استفاده میکنن. (Cliustering)

اینجوری وقتی درخواست ها به یک کلاستر NLB میرسه ، ترافیک بین سرورهای اون کلاستر پخش میشه و اگر سروری در دسترس نباشه ترافیک میره رو سرورهای دیگه .

2- به جای این کار میتونید از TMG استفاده کنید و دو خط رو به اون بزنید . خودش همه این کار ها رو میکنه .
    البته با استفاده از خاصیت ISP Redundanvy .
    تنها مشکلی که داره یا حداقل من باهاش دارم نبودن crack برای BWS روی اون هست .

3- برای حل مشکل شماره 2 این کار رو میتونید انجام بدید :
    دو خط رو بزنید به TMG و از TMG یه کابل به ISA بزنید و آیزا هم به شبکه داخلی وصله و Gateway برای شبکه داخلیه .
    . درخواست ها از شبکه داخلی میرسه به آیزا و در وانجا با BWS محدود میشن و پس از اعمال محدودیت درخواست به TMG میرسه و اون خودش ترافیک رو بین دو خط تقسیم میکنه .
    در حقیقت از TMG به عنوان یک دستگاه لود بالانسر استفاده میکنید .

th95 و esmail2009 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    علی اقا این مطالب شما بیشتر از یه سپاس داره ولی چه کنم که سهمیه ما یه سپاس بیشتر نیست ممنون خدا خیرت بده

al1p0ur سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکانت رایگان vpn

رایگان vpn 2010

اكانت رايگان vpn

رایگان vpn

VPN 2010 رایگان

vpn رایگانvpn اکانت رایگانVPNدانلود رایگانvpnاکانت تست vpnاکانت دریافت اکانت رایگان vpn vpnدانلود رایگان اکانت تست دانلود اکانت رایگان vpnvpn2010رایگانVPN 2010رایگانvpn تست رایگانvpnرايگان تست رايگان vpnvpnرایگان 2010شركتهاي دادن vpnرايگاناکانت VPN رایگانv p n رایگان 2010اکانت تست vpn رایگانvpnرایگاناکانت تست رایگان vpn

برچسب برای این موضوع