صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: راهنمایی درباره نحوه خواندن رولها در ایزا

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    ولی چیزی که من خوندم اینه که اول میاد رولهای Allowe اجرا میکنه بعدش بقیه رو میبنده البته من سوادم در این زمینه در حد شما اساتید نیست و دارم بی ادبی میکنم که اینطور جواب میدم

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط key-one نمایش پست ها
    ولی چیزی که من خوندم اینه که اول میاد رولهای Allowe اجرا میکنه بعدش بقیه رو میبنده البته من سوادم در این زمینه در حد شما اساتید نیست و دارم بی ادبی میکنم که اینطور جواب میدم
    اگه من رو هم جزو اساتید به حساب آوردید ، باید بگم بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید .
    در ضمن بی ادبی چیه دوست من ؟! اتفاقا خیلی خوبه که بدون تحقیق و صرفا فقط با شنیده ها مبحثی رو قبول نمیکیند .
    مثالی که زدید مثال خوبیه (یه رول deny all to all بذار بالای تمام رولات). امتحانش ضرری نداره .

MCITP جان ، شما حتما یه جای کارو اشتباه کرده بودید یا اینکه سایت هایی که user میدیده از تو کش بوده .

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    موقعی که آیزا نصب میشه به صورت دیفالت یه رول داره که همه چیرو میبنده و تنها رول موجوده ولی ما باید بعد از این رول بیایم یکی یکی پورتها رو باز کنیم به صورت نیازی که داریم درسته ؟

اگه این صحیحه پس اول میاد رولهای باز رو اجرا میکنه بعدش همه درگاه های انتخاب نشده رو میبنده

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نه اتفاقا اگه نگاه کنید اونرولی که دیفالت هست و خود آیزا ادش میکنه همیشه آخرین رول هستش

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami نمایش پست ها
    نه اتفاقا اگه نگاه کنید اونرولی که دیفالت هست و خود آیزا ادش میکنه همیشه آخرین رول هستش
    سلام

شما اگه از اول مبحث با ما بودین میدونستی که من همینو گفتم که اول میاد رولهای باز رو اجرا میکنه بعدش همه رو میبنده

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نه ترتیب اجرای رولهای ایزا از بالا به پایینه البته اگه sort رو بر عکس نکرده باشید .ولی اون چیزی که شما میفرمایید و اشتباهه از اینجا سرچشمه میگیره که شما بالای رول دیفالت ایزا فقط رولهایی با اکشن permit دادین و الا ایزا براش مهم نیست به ترتیب اولویت رولها رو چک میکنه هر کدوم که با condition هاش match بشه همون رو اجرا میکنه و سراغ بعدی نمیره

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    16
    MCITP جان ، شما حتما یه جای کارو اشتباه کرده بودید یا اینکه سایت هایی که user میدیده از تو کش بوده .[/QUOTE]

ما تو شبکمون اصلاً از کش استفاده نمی کنیم اومدم تو رول اولی این بوزر را Eception کردم درست شد نتونست به غیر از اون سایت هیچ سایتی را باز منه

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    در ابتدا قانونھاي Allow چک و اجرا ميشوند و سپس به قانون آخر Deny پرداخته ميشود. به عبارت ديگر قوانين از بالا به پايين اجرا ميشوند

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ترتیب رول در آیزا

اولویت رول ها در tmg

درباره ایزاترتتیب رول های isaترتیب اجرای رول های isaاولویت رولها در tmgاولويت رولها در آيزاترتیب اعمال رول آیزاترتیب رول های ایزاترتیب رول در isaنحوه اولویت رول های آیزارول ها در isa از بالا به پاییناولویت رولها در ایزا reza vahidmohammadaliniaاولویت رول ها در isaترتیب رولها در آیزاترتیب اعمال رول ها در tmg

برچسب برای این موضوع