نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: online ماندن کاربران isa بعد از زمان مشخص شده

roh
    roh آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

online ماندن کاربران isa بعد از زمان مشخص شده

من این موضوع رو رسرچ کردم ولی خوب دقیقا نمی دونستم باید دنبال چی بگردم برای همین چیزی نیافتم. بعضی از کاربرای شرکت ما باید اینترنت فقط در ساعت خاصی داشته باشن و همه چیز رو هم تنظیم کردم و کار میکنه فقط مشکل اینجاست که اگر در اون ساعتی که اینترنت برای اونا دیگه قطع میشه یاهو مسنجر آنلان باشه دیگه sign out نمیشه و همچنان on میمونه یا اگه چیزی رو دانلود باشه قطع نمیشه. میخوام ببینم این مشکل عمومی هست یا من جایی رو اشتباه میکنم. در ضمن من از isa2006 با sp1 استفاده میکنم. ویندوز هم 2003 sp2 هست

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط roh نمایش پست ها
    من این موضوع رو رسرچ کردم ولی خوب دقیقا نمی دونستم باید دنبال چی بگردم برای همین چیزی نیافتم. بعضی از کاربرای شرکت ما باید اینترنت فقط در ساعت خاصی داشته باشن و همه چیز رو هم تنظیم کردم و کار میکنه فقط مشکل اینجاست که اگر در اون ساعتی که اینترنت برای اونا دیگه قطع میشه یاهو مسنجر آنلان باشه دیگه sign out نمیشه و همچنان on میمونه یا اگه چیزی رو دانلود باشه قطع نمیشه. میخوام ببینم این مشکل عمومی هست یا من جایی رو اشتباه میکنم. در ضمن من از isa2006 با sp1 استفاده میکنم. ویندوز هم 2003 sp2 هست
    سلام
    متاسفانه این یکی از اشکالات isa 2006 هستش...
    برای رفع این مشکل یکی از دوستان راه حلی پیدا کرده بود
    یه اسکریپت بنویسید تا در ساعت مشخص شده سرویس microsoft firewall رو ریستارت کنه...
    البته این راه اصولی نیست اما وقتی مجبور باشیم...

roh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    برید تو آدرس زیر تو رجیستری و کلیدی به نام SocketsInAcceptReuseList از نوع Dword با مقدار 0 بسازید و سرویس فایروال رو یکبار restart کنید . ببینید حل میشه یا نه ؟

HEKY_LOCAL_MACHIN-----SYSTEM-----Currentcontrolset-----services-----fwsrv----parameters

نتیجشو بفرمایید .

کلمات کلیدی در جستجوها:

SocketsinAcceptReuselist

برچسب برای این موضوع