نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: isa+outlook+low speed=remain mails in outbox

roh
    roh آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

isa+outlook+low speed=remain mails in outbox

من این مشکل رو قبلا هم عنوان کرده بودم ولی جواب کاملی نگرفتم. اینجا ما isa داریم و برای فرستادن میلها از outlook استفاده میکنیم. مشکل اونجاست که وقتی سرعت پایینه و تعداد نفراتی که در حال ارسال فایل هستند زیاد میشه میل داخل آوتباکس میمونه و چندین بار ارسال میشه. من isa2000 نصب کردم isa2006 نصب کردم قبلا روی یه پی سی نصب کرده بودم این دفعه روی یه سرور نصب کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم. البته چند وقت پیش ibsng هم راه انداخته بودم و نصف بیشتر یوزرها از این طریق وصل میشدند اون موقع مشکلی نداشت ولی وقتی اون رو برداشتم و همه رو انداختم رو isa دوباره مشکل برگشت. اینم بگم که در زمینه isa مبتدی هستم و در حالت عادی هم همه چیز خیلی خوب کار میکنه فقط مشکل موقعی پیش میاد که send بالا میره یعنی همزمان چند نفر send میکنن وگرنه با یوزرهای کم راحت send میشه. خواهشا هر کی هر راهنمایی میتونه بکنه که دیگه دارم دیوونه میشم.
    راستی outlook 2007 هست و انتی ویروس هم kaspersky رو همه سیستما نصبه. البته انتی ویروس رو هم disable کردم حتی uninstall کردم ولی فرقی نکرد.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط roh : 2010-05-30 در ساعت 07:09 PM

نام حقيقي: Ehsan Vahdati

عضو غیر فعال شناسه تصویری arminvox
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    98
    سپاسگزاری کرده
    53
    مشکل شما آنتی ویروس نیست . مشکل شما عدم مدیریت پهنای باند است .

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    تعداد کاربران خودتون رو که در حالت peak ایمیل ارسال میکنند و پهنای باند اینترنت خودتون رو هم ذکر کنید تا بشه مقایسه اولیه ای انجام داد.

roh
    roh آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    پهنای باند ما 512/256 ددیکیت هست. چون اینجا امکاناتش نیست مجبوریم از v-sat استفاده کنیم و هزینه زیادی داریم میپردازیم. موقعی که این اتفاق میفته دقیقا حساب نکردم ولی فکر کنم وقتی از 4-5 نفر بیشتر بشه اینجور میشه. البته این اتفاق همیشگی نیست موقعهایی اتفاق میفته که به نسبت تعداد یوزرها سرعت پایین باشه یعنی با همین بندویت تعداد کاربرا زیاد باشند یا اینکه یه جوری باشه که تمام بندویت رو نگیریم مثلا چند روز پیش فقط از نصف uplink میتونستیم استفاده کنیم اون موقع با یوزرهای کمتری هم این اتفاق میفته. در ضمن من bandwith splitter رو هم نصب کردم و مقدار send رو برای هر نفر محدود به 64kb کردم ولی بازم این اتفاف میفته و چیزی که برام جای سواله چرا با bsng این مشکلات پیش نمیاد یا وقتی که تعدادی از یوزرهار و میندازم رو ibsng در این حالتها باز هم بندویت ما و بندویت مصرفی ما همونی که قبلا بوده.

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    فکر میکنم شما باید از Qos برای مدیریت ترافیک اینترنت خودتون با توجه به محدود بودن حجم پهنای باند ، استفاده کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات سرعت outlook

مشکل عدم کنترل پهنای باند در ibsng

برچسب برای این موضوع